SIDAS e-Rezerwacje

System SIDAS e-Rezerwacje jest prosty i intuicyjny. Jest zbudowany specjalnie z myślą o Biuletynie Informacji Publicznej oraz sprawach realizowanych przez obywateli. Posiada wbudowany panel zarządzania oraz edytor pozwalający na personalizację oraz dostosowanie rezerwacji do potrzeb własnej jednostki. Umożliwienie szybkiej i prostej rezerwacji jest pierwszym krokiem, w celu ułatwienia oraz usystematyzowaniu obiegu informacji pomiędzy Urzędem a Obywatelem. Dzięki E-rezerwacji Twoja Praca jest w pełni zautomatyzowana.

Z SIDAS E-Rezerwacje otrzymujesz pełnowartościowe funkcjonalności do prowadzenia rezerwacji w Biuletynie Informacji Publicznej, gdzie możesz prezentować swoje sprawy i przyjmować obywateli w określonych terminach. Dzięki panelowi administracyjnemu możesz spersonalizować i dostosować internetowy system rezerwacji do swoich potrzeb.

Zapytaj o ofertę!

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.