System Rezerwacji

System SIDAS E-Rezerwacje jest prosty i intuicyjny, zbudowany został specjalnie z myślą o Biuletynie Informacji Publicznej oraz sprawach realizowanych przez obywateli. Posiada wbudowany panel zarządzania oraz edytor pozwalający na personalizację oraz dostosowanie rezerwacji do potrzeb własnej jednostki. Umożliwienie szybkiej i prostej rezerwacji jest pierwszym krokiem, w celu ułatwienia oraz usystematyzowaniu obiegu informacji pomiędzy Urzędem a Obywatelem. Dzięki E-rezerwacji Twoja Praca jest w pełni zautomatyzowana.

Z SIDAS E-Rezerwacje otrzymujesz pełnowartościowe funkcjonalności do prowadzenia rezerwacji w Biuletynie Informacji Publicznej, gdzie możesz prezentować swoje sprawy i przyjmować obywateli w określonych terminach. Dzięki panelowi administracyjnemu możesz spersonalizować i dostosować internetowy system rezerwacji do swoich potrzeb.

Wszyscy zainteresowani nie będą musieli czekać, aż będą mogli skontaktować się z Jednostką czy wydziałem, po to aby zarejestrować wizytę – mogą zrobić to o dowolnej porze w systemie E-Rezerwacji. Jego największą zaletą jest to, że działa przez 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, niezależnie od godzin pracy urzędu. Dzięki temu możesz odciążyć pracowników poprzez zmniejszenie liczby telefonów oraz wiadomości i zapytań, które do nich trafiają. System będzie prezentował wolne terminy i kolejkował wizyty.

Jak to działa ?

Aktualności

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

Skontaktuj się z nami!