Każda oferowana przez nas usługa to klucz do sprawnego i zorganizowanego funkcjonowania.

Nasze usługi są zaprojektowane z myślą o ułatwieniu codziennych zadań, oferując kompleksowe i dostosowane rozwiązania. Stanowią one klucz do rewolucji w efektywnym zarządzaniu, zapewniając nie tylko łatwość obsługi, lecz także inspirując do nowoczesnych rozwiązań

Madkom usługi

Usługi

Skalowalna platforma chmurowa

SIDAS CLOUD to nowoczesna usługa chmurowa, stworzona przez Madkom SA, mająca na celu podniesienie wydajności, bezpieczeństwa oraz efektywności w zarządzaniu danymi. Jest to nasza odpowiedź na potrzeby transformacji cyfrowej i cyberbezpieczeństwa w sektorze publicznym. Specjalnie zaprojektowana, aby wspierać systemy takie jak SIDAS EZD, SIDAS BUDŻET i SIDAS AZ.

Szkolenia

Proponowane przez nas szkolenia są prowadzone przez wykwalifikowaną kadrę, która chętnie podzieli się swoją wieloletnią wiedzą podpartą doświadczaniem, którą nabyli podczas wielu kursów oraz wdrożeń.

WeryfikacjaPodpisu.pl

System Automatycznej Weryfikacji Podpisów elektronicznych powstał na bazie doświadczeń Madkom SA pozyskanych w trakcie wdrożeń systemu zarządzania dokumentacją.

SaaS EZD RP

SaaS EZD RP – jako jeden z 13 wybranych podmiotów w Polsce świadczmy profesjonalne usługi z utrzymaniem środowiska systemu oraz zapewnienia wsparcia w obszarze 1 i 2 linii wsparcia.

Szkolenia EZD RP

Biegła znajomość przepisów Instrukcji Kancelaryjnej, czy Kodeksu Postępowania Administracyjnego oraz ciągłe dotrzymanie kroku zmianom prawnym i postępującemu procesowi cyfryzacji administracji w Polsce to domena naszych specjalistów.

Zadaj pytanie, czekamy na Ciebie

Gotowy na podniesienie standardów w Twojej jednostce samorządu? Nie czekaj! Skontaktuj się z nami już dziś i odkryj, jak SIDAS może zrewolucjonizować pracę Twojej instytucji

Skontaktuj się z nami

Madkom SA – SIDAS – Systemy Informatyczne Dla Administracji Samorządowej.

 

Od ponad 25 lat rozwijamy własne produkty skierowane do administracji oraz instytucji publicznych. Jesteśmy odpowiedzialni za integrację i koordynowanie największych projektów w JST w Polsce

 

Pracujemy także nad rozwojem kolejnych modułów wspierających grupę produktów SIDAS.