Poznaj nas lepiej.

Madkom jest dostawcą i integratorem autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji publicznej.  Wieloletnie doświadczenie i doskonała znajomość prawa regulującego funkcjonowanie urzędów administracji publicznej pozwalają oferować produkty w pełni zgodne z aktualnymi przepisami.

Zespół Madkom tworzą najlepsi specjaliści w dziedzinie projektowania i wdrażania systemów informatycznych co sprawia, iż oferowane produkty są innowacyjne i zaawansowane technologicznie, pozostając jednocześnie łatwymi w obsłudze i przyjaznymi użytkownikowi.
Firma stale współpracuje również z ekspertami i praktykami w dziedzinie przepisów administracyjnych czy budżetu JST.

2019

Obchodzimy 20 urodziny

2015

Certyfikat bezpieczeństwa
ISO 27001:2014

2012

Debiut na
NewConnect

2011

Powołanie
MADKOM S.A

2006

Madkom członkiem Pomorskiego Parku
Naukowo Technologicznego

2005

Przekształcenie
w MADKOM Sp. z o.o.

1999

Powstanie firmy MADKOM

Co robimy?

Firma realizuje strategię ciągłego rozwoju organizacyjnego i technologicznego chcąc w coraz lepszym stopniu spełniać oczekiwania coraz bardziej wymagających klientów. Dział Rozwoju Oprogramowania Madkom nieustannie pracuje nad nowymi produktami oraz nad udoskonalaniem rozwiązań już istniejących.
Wiedza, doświadczenie oraz innowacyjność stosowanych rozwiązań to główne czynniki budujące wizerunek firmy Madkom jako kompetentnej, postępowej i nowoczesnej.

systemy informatyczne

100%

programowanie

100%

obsługa klienta

100%

szkolenia

100%

Nasze wartości

Dołącz do nas!

 

Madkom to firma z polskim kapitałem, specjalizująca się w dostarczaniu dedykowanych rozwiązań informatycznych i wytwarzaniu autorskiego oprogramowania do zarządzania dokumentami, informacją i procesami w administracji. Zatrudniamy ponad 100 specjalistów w dwóch lokalizacjach w Polsce (Gdynia i Kraków). Zespół Madkom tworzą najlepsi specjaliści w dziedzinie projektowania i wdrażania systemów informatycznych, co sprawia, iż oferowane produkty są innowacyjne i zaawansowane technologicznie.
Naszą misją jest być doskonałym partnerem biznesowym w dziedzinie IT i dostawcą innowacyjnego oprogramowania. Dbamy o pracowników i klientów. Troszczymy się o wysoką jakość produktów i właściwą realizację procesów. Troska jest dla nas kluczową kwestią. To nas wyróżnia.

Aktualności

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

Skontaktuj się z nami!