ZOSTAŃ PARTNEREM MADKOM SA

Rozwiń swój biznes. Współpracuj z jedną z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych firm w sektorze rozwiązań informatycznych dla administracji samorządowej.

Oferujemy możliwość partnerstwa w zakresie sprzedaży naszego najnowszego rozwiązania jakim jest Budżet SIDAS.

Budżet SIDAS to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie informatyczne dla służb finansowych jednostek administracji publicznej.

Skorzystaj z indywidualnie przygotowanej oferty partnerstwa dla dynamicznych organizacji takich jak Twoja. Rynek elektronicznej administracji jest cały czas na etapie dynamicznego rozwoju. Nawiązanie relacji z Madkom SA jest najlepszym i najszybszym sposobem na poszerzenie zakresu Twojej oferty i wejście na ten obszar rynku. Jeżeli już współpracujesz z administracją publiczną, zostając naszym partnerem możesz uczynić swoją ofertę bardziej kompleksową a tym samym dużo bardziej atrakcyjną dla klientów. Oferujemy atrakcyjne warunki prowizyjne, wsparcie merytoryczne oraz szkolenia, które pomogą Ci odnieść sukces i zwiększyć swój zysk.

Więcej informacji o produkcie oraz formularz kontaktowy dla Partnerów na stronie budzet.sidas.info.

ZAPRASZAMY.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.