ZOSTAŃ PARTNEREM MADKOM SA

Rozwiń swój biznes. Współpracuj z jedną z najbardziej dynamicznych i innowacyjnych firm w sektorze rozwiązań informatycznych dla administracji samorządowej.

Oferujemy możliwość partnerstwa w zakresie sprzedaży naszego najnowszego rozwiązania jakim jest Budżet SIDAS.

Budżet SIDAS to kompleksowe i nowoczesne rozwiązanie informatyczne dla służb finansowych jednostek administracji publicznej.

Skorzystaj z indywidualnie przygotowanej oferty partnerstwa dla dynamicznych organizacji takich jak Twoja. Rynek elektronicznej administracji jest cały czas na etapie dynamicznego rozwoju. Nawiązanie relacji z Madkom SA jest najlepszym i najszybszym sposobem na poszerzenie zakresu Twojej oferty i wejście na ten obszar rynku. Jeżeli już współpracujesz z administracją publiczną, zostając naszym partnerem możesz uczynić swoją ofertę bardziej kompleksową a tym samym dużo bardziej atrakcyjną dla klientów. Oferujemy atrakcyjne warunki prowizyjne, wsparcie merytoryczne oraz szkolenia, które pomogą Ci odnieść sukces i zwiększyć swój zysk.

Więcej informacji o produkcie oraz formularz kontaktowy dla Partnerów na stronie budzet.sidas.info.

ZAPRASZAMY.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.