02.11.2017

Krystian

Zapraszamy do udziału w Pomorskim Forum Administracji Publicznej

Uwaga. Zmiana terminu.

 

W związku z Państwa licznymi zapytaniami o możliwość zmiany terminu Pomorskiego Forum Informatyki Administracji Publicznej, zdecydowaliśmy się na przeniesienie spotkania na wrzesień 2010r.
Dokładna data zostanie podana wkrótce. Za utrudnienia przepraszamy.

 

Formularz zgłoszeniowy i szczegółowe informacje na pfiap.pl

 

Tegoroczne Forum będzie poświęcone nowelizacjom dwóch, kluczowych dla administracji publicznej, ustaw:

 

1)       Ustawy o informatyzacji działalności podmiotów realizujących zadania publiczne

 

2)       Ustawy o finansach publicznych

 

Konferencja odbędzie się w Hotelu Gdynia położonym w centrum miasta, blisko morza w sąsiedztwie bulwaru nadmorskiego, przystani jachtowej, Oceanarium, muzeum Marynarki Wojennej i Teatru Muzycznego.

 

Uczestnicy Forum będą mieli okazję wysłuchać wykładów, wymienić się doświadczeniami oraz dyskutować w gronie specjalistów. Wieczór spędzą przy uroczystej kolacji.

 

Organizatorem przedsięwzięcia jest Pomorski Park Naukowo-Technologiczny w Gdyni (PPNT) przy współpracy merytorycznej i technicznej firmy Madkom Sp. z o.o. , będącej jednocześnie członkiem PPNT. W konferencji uczestniczyć będą osoby odpowiedzialne za informatyzację urzędów administracji publicznej w całej Polsce.

 

O Forum:

 

Strona www: pfiap.pl

 

Termin: 10-11 czerwca 2010 r. (czwartek-piątek)

 

Miejsce: Gdynia (Najprawdopodobniej Hotel Gdynia)

 

Organizator: Pomorski Park Naukowo Technologiczny, Madkom Sp. z o.o.

 

Adresaci: Przedstawiciele urzędów administracji publicznej z całej Polski  – osoby odpowiedzialne za informatyzację – sekretarze, skarbnicy, informatycy.

 

Prelegenci: Specjaliści z zakresu informatyzacji administracji publicznej oraz zagadnień finansowo-budżetowych dotyczących urzędów, przedstawiciele sponsorów i organizatorów (przedstawiciele: MSWiA, Regionalnej Izby Obrachunkowej, Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego)