Wdrożenie w 3 urzędach województwa małopolskiego systemu SIDAS EZD

W dniu 4 września 2013 r. spółka MADKOM SA podpisała umowę na wdrożenie w 3 urzędach województwa małopolskiego systemu SIDAS EZD. Do grona naszych Klientów w tym województwie dołączają urzędy położone w niedalekiej odległości od Krakowa, tj. Urząd Miejski w Słomnikach, Urząd Gminy Drwinia oraz Urząd Gminy Dobra k/Limanowej. Urzędy w Małopolsce coraz chętniej korzystają z produktów MADKOM SA, dając tym samym wyraz uznania dla najwyższej jakości produktów oferowanych przez Spółkę.

W ramach realizacji zamówienia w każdym z Urzędów zostanie wdrożony system SIDAS EZD zintegrowany z platformą ePUAP wraz z niezbędnym sprzętem dla realizacji tego przedsięwzięcia. Po zakończeniu wdrożeń, w Urzędach zostanie usprawniony obieg dokumentów, a docelowo Urzędy otworzą się na świadczenie e-Usług drogą elektroniczną co niewątpliwie ułatwi pracę urzędnikom oraz przyspieszy komunikację pomiędzy Interesantami a Urzędami.

Wartość uzyskanego zamówienia to 163 946,70 zł.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.