Wdrożenie w 3 urzędach województwa małopolskiego systemu SIDAS EZD

W dniu 4 września 2013 r. spółka MADKOM SA podpisała umowę na wdrożenie w 3 urzędach województwa małopolskiego systemu SIDAS EZD. Do grona naszych Klientów w tym województwie dołączają urzędy położone w niedalekiej odległości od Krakowa, tj. Urząd Miejski w Słomnikach, Urząd Gminy Drwinia oraz Urząd Gminy Dobra k/Limanowej. Urzędy w Małopolsce coraz chętniej korzystają z produktów MADKOM SA, dając tym samym wyraz uznania dla najwyższej jakości produktów oferowanych przez Spółkę.

W ramach realizacji zamówienia w każdym z Urzędów zostanie wdrożony system SIDAS EZD zintegrowany z platformą ePUAP wraz z niezbędnym sprzętem dla realizacji tego przedsięwzięcia. Po zakończeniu wdrożeń, w Urzędach zostanie usprawniony obieg dokumentów, a docelowo Urzędy otworzą się na świadczenie e-Usług drogą elektroniczną co niewątpliwie ułatwi pracę urzędnikom oraz przyspieszy komunikację pomiędzy Interesantami a Urzędami.

Wartość uzyskanego zamówienia to 163 946,70 zł.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.