W NOWYM ROKU NOWE KONTRAKTY

Informujemy o kolejnych uzyskanych zamówieniach. W dniu dzisiejszym MADKOM SA podpisała umowy na realizację kolejnych kontraktów – do Urzędu Gminy Igołomia – Wawrzeńczyce (województwo małopolskie) dostarczymy i wdrożymy oprogramowanie – flagowy produkt naszej Spółki – SIDAS EZD oraz rozbudujemy Zintegrowany System Teleinformatyczny o Moduły: Informacyjny dla mieszkańców oraz moduł do rozliczeń Opłat za Wodę i Ścieki. Kolejnym elementem zamówienia dla tego Klienta, który wykonają specjaliści MADKOM SA będzie opracowanie, przygotowanie i uruchomienie 20 eUsług elektronicznych na platformie ePUAP, które m.in. usprawnią i przyspieszą załatwianie spraw przez mieszkańców Gminy Igołomia – Wawrzeńczyce w Urzędzie.

Nasi specjaliści przeprowadzą również szkolenia z zakresu:

  • Bezpieczeństwa przetwarzania informacji w systemach informatycznych,
  • Elektronicznego podpisu kwalifikowanego,
  • Zarządzania Dokumentacją Elektroniczną

Szkoleniami objęci zostaną pracownicy Urzędów: Gminy Michałowice, Gminy Czernichów, Gminy Iwanowice oraz Gminy Zielonki (województwo małopolskie).

Wartość uzyskanych zamówień: 170 359,58 zł

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.