W NOWYM ROKU NOWE KONTRAKTY

Informujemy o kolejnych uzyskanych zamówieniach. W dniu dzisiejszym MADKOM SA podpisała umowy na realizację kolejnych kontraktów – do Urzędu Gminy Igołomia – Wawrzeńczyce (województwo małopolskie) dostarczymy i wdrożymy oprogramowanie – flagowy produkt naszej Spółki – SIDAS EZD oraz rozbudujemy Zintegrowany System Teleinformatyczny o Moduły: Informacyjny dla mieszkańców oraz moduł do rozliczeń Opłat za Wodę i Ścieki. Kolejnym elementem zamówienia dla tego Klienta, który wykonają specjaliści MADKOM SA będzie opracowanie, przygotowanie i uruchomienie 20 eUsług elektronicznych na platformie ePUAP, które m.in. usprawnią i przyspieszą załatwianie spraw przez mieszkańców Gminy Igołomia – Wawrzeńczyce w Urzędzie.

Nasi specjaliści przeprowadzą również szkolenia z zakresu:

  • Bezpieczeństwa przetwarzania informacji w systemach informatycznych,
  • Elektronicznego podpisu kwalifikowanego,
  • Zarządzania Dokumentacją Elektroniczną

Szkoleniami objęci zostaną pracownicy Urzędów: Gminy Michałowice, Gminy Czernichów, Gminy Iwanowice oraz Gminy Zielonki (województwo małopolskie).

Wartość uzyskanych zamówień: 170 359,58 zł

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.