SYSTEMY Z RODZINY SIDAS W STAROSTWIE POWIATOWYM W TORUNIU.

Starostwo Powiatowe w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie) to kolejny Klient, którego udało się pozyskać spółce w ostatnim czasie. W ramach zawartej umowy, specjaliści z naszej firmy dostarczą i wdrożą systemy produkcji MADKOM SA tj: SIDAS EZD, SIDAS CU oraz SIDAS BROKER jako narzędzia do zarządzania dokumentacją elektroniczną, elektroniczną skrzynkę podawczą wraz z formularzami elektronicznymi oraz zintegrują dostarczone oprogramowanie z platformą ePUAP.

Zawarta umowa potwierdza wysoką jakość rozwiązań oferowanych przez spółkę. Jednocześnie podkreślenia wymaga, iż to już drugi kontrakt, podpisany w przeciągu ostatnich 3 tygodni z jednostką typu Starostwo. Cieszy nas w szczególności że sięgają po nasze systemy Starostwa, które z uwagi na swoją specyfikę działania doceniają możliwości integracji systemów oferowanych przez MADKOM SA klasy EZD z systemami SIP.

Starostwo Powiatowe w Toruniu jest 21 powiatem ziemskim, który będzie korzystał z systemów spółki.

Wartość podpisanej umowy to 64 575,00 zł.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.