SYSTEMY Z RODZINY SIDAS W STAROSTWIE POWIATOWYM W TORUNIU.

Starostwo Powiatowe w Toruniu (woj. kujawsko-pomorskie) to kolejny Klient, którego udało się pozyskać spółce w ostatnim czasie. W ramach zawartej umowy, specjaliści z naszej firmy dostarczą i wdrożą systemy produkcji MADKOM SA tj: SIDAS EZD, SIDAS CU oraz SIDAS BROKER jako narzędzia do zarządzania dokumentacją elektroniczną, elektroniczną skrzynkę podawczą wraz z formularzami elektronicznymi oraz zintegrują dostarczone oprogramowanie z platformą ePUAP.

Zawarta umowa potwierdza wysoką jakość rozwiązań oferowanych przez spółkę. Jednocześnie podkreślenia wymaga, iż to już drugi kontrakt, podpisany w przeciągu ostatnich 3 tygodni z jednostką typu Starostwo. Cieszy nas w szczególności że sięgają po nasze systemy Starostwa, które z uwagi na swoją specyfikę działania doceniają możliwości integracji systemów oferowanych przez MADKOM SA klasy EZD z systemami SIP.

Starostwo Powiatowe w Toruniu jest 21 powiatem ziemskim, który będzie korzystał z systemów spółki.

Wartość podpisanej umowy to 64 575,00 zł.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.