Sukcesów ciąg dalszy – kolejne uzyskane zamówienie

Informujemy, iż Spółka uzyskała kolejne zamówienia na realizację projektu dotyczącego modernizacji oprogramowania Gmin poprzez dostawę, instalację, konfigurację oprogramowania lub funkcjonalności rozszerzających dotychczas użytkowane oprogramowanie wraz z pracami programistycznymi, wdrożeniowymi, instalacyjnymi oraz szkoleniowymi.  Gminy dla których zrealizujemy zamówienia to: Pcim, Lubień, Koszyce, Nowe Brzesko, Jordanów, Świątniki Górne, Mogilany, Siepraw, Liszki oraz Babice

W ramach uzyskanych kontraktów Spółka dostarczy i wdroży SIDAS NIERUCHOMOŚCI oraz SIDAS EZD zintegrowany z Biuletynem Informacji Publicznej, platformą ePUAP i użytkowanymi przez JST systemami dziedzinowymi. Ponadto uruchomi Punkty Potwierdzania Profilu Zaufanego i dostarczy systemy dziedzinowe, zmodernizuje użytkowane systemy o nowe moduły.

Wartość łączna powyższych zamówień wynosi: 542 942,91 zł brutto

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.