SIDAS BAZA KODÓW POCZTOWYCH

SIDAS Baza powstała na bazie naszej frustracji wynikającej z braku na rynku dostatecznie dokładnej bazy kodów pocztowych i miejscowości, którą moglibyśmy użyć w naszych systemach. Opracowując bazę kodów na własne potrzeby zbudowaliśmy kompleksowe narzędzie do gromadzenia, scalania i weryfikacji danych pochodzących z z różnych słowników dziedzinowych tworząc jednolitą bazę kodów pocztowych i miejscowości.

Naszą bazę oferujemy w różnych formatach oraz różnych wersjach licencyjnych z gwarancją co tygodniowej aktualizacji, za którą nie pobieramy dodatkowych opłat.

SIDAS Baza to rozwiązanie  wykorzystywane do importowania otrzymanych danych do własnych systemów, gdzie jednorazowo i hurtowo uzupełniane są bazy teleadresowe. W ten sposób mogą Państwo tworzyć systemy informatyczne z ich użyciem, wykorzystywać bazę w celach marketingowych czy też generować potrzebne dla firmy zestawienia.

SIDAS Baza została stworzona w oparciu o oficjalne dane dostarczane przez Główny Urząd Statystyczny ( TERYT, SIMC, ULIC)  oraz dane Poczty Polskiej.

Produkt SIDAS Baza jest rozwiązaniem spółki zależnej Emdesoft Sp. zo.o. i dystrybuowanym przez Madkom SA

Szczegółowe informacje o produkcie pod adresem https://www.madkom.pl/baza-kodow-pocztowych

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.