SERDECZNIE ZAPRASZAMY NA SEMINARIUM „PRAKTYCZNE ZARZĄDZANIE FINANSAMI JST – NARZĘDZIA, DOŚWIADCZENIA I PERSPEKTYWY”
W dn. 18-19 października 2012 odbędzie sie seminarium dla skarbników „Praktyczne zarządzanie finansami JST – narzędzia, doświadczenia i perspektywy”, w ramach którego nasza firma poprowadzi warsztaty z zakresu Wspomagania procesu planowania finansowego w JST z wykorzystaniem systemu Budżet SDIAS.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie internetowej oragnizatora spotkania Centrum Wspierania Administracji „Pro Publico”.
Serdecznie zapraszmy do rejestracji.
Polecane wpisy
Tryb EZD już wkrótce ?
SIDAS PZP na pierwszym miejscu !
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że MADKOM SA stanął na najwyższym miejscu podium w plebiscycie - "Produkt Roku 2021" - zorganizowanym przez miesięcznik IT w Administracji.
SIDAS PZP można zakupić w ramach projektu Cyfrowa Gmina, a wydatki poniesione na zakup systemu będą wydatkami kwalifikowalnymi.
Systemy EZD oraz BIP wydatkami kwalifikowanymi w projekcie Cyfrowa Gmina
Jak podaje strona https://cyfrowagmina.info wydatki na zakup systemu klasy EZD i BIP będą wydatkami kwalifikowanymi w ramach projektu Cyfrowa Gmina !
Nowe wyzwania wraz z nowymi klientami: PPNT Gdynia, PSSE oraz Fundacją Gospodarczą.
Czy weryfikacja podpisu elektronicznego musi być kwalifikowaną usługą zaufania?
Gmina Szczebrzeszyn oraz Gmina Zwierzyniec dołączają do grona Klientów MADKOM SA.
Jak używać podpisu elektronicznego?
Jak stworzyć bezpieczne hasło?
Światowy Dzień Hasła - 07.05.2020