02.06.2017

Krystian

Rośnie popularność usługi weryfikacji podpisu SAWPE

Od uruchomienia usługi SAWPE do dnia dzisiejszego nieprzerwanie rośnie zainteresowanie tą usługą. Po analizie danych w miesiącu maju 2017r. odnotowaliśmy wzrost zainteresowania usługą o 36% co skonwertowało się na 255 niepowtarzalnych nowych użytkowników usługi.

 

Szczegółowa analiza danych pokazuje że do naszych klientów należy kilka dużych przedsiębiorstw państwowych, urzędy oraz rzesza osób indywidualnych.

 

Najwięcej poleceń do naszej strony i bezpośrednich wejść odnotowujemy poprzez komentarze na FB i portalu Yammer, na trzecim miejscu jest LinkedIn.

 

Najwięcej użytkowników dokonuje weryfikacji dokumentów z Warszawy, Krakowa, Gdańska i Częstochowy.

Wzrost zainteresowania SAWPE

 

 

To, że usługa zdobywa zainteresowanie mimo wyasygnowania środków na kampanię reklamową buduje w nas wiarę i przeświadczenie że usługi takiego typu są potrzebne, a na przykładzie usług elektronicznych uruchamianych przez Ministerstwo Cyfryzacji usługi elektroniczne mają możliwość wdzierania się do naszego życia codziennego wypierając wszędobylski papier.

 

Madkom SA w dniu 16 maja 2017r. uzyskał wpis o nr. 1 na liście podmiotów świadczących niekwalifikowane usługi zaufania i jest pierwszą tego typu dostawcą usług w Polsce.