POMORSKA POLICJA ROZWIJA WDROŻONY SYSTEM EZD

W dniu 4 grudnia 2013 r. została podpisana umowa serwisu i asysty technicznej systemu EZD dostarczonego Pomorskiej Policji w ramach projektu  „e-Policja Elektroniczna Platforma Komunikacyjna Pomorskiej Policji ze Społecznością Regionu”.

Przypomnijmy, konsorcjum w którego skład wchodził MADKOM zrealizowało i dostarczyło system EZD dla garnizonu Pomorskiej Policji. System został wdrożony w 39 jednostkach Policji województwa pomorskiego i umożliwił dostęp do jednolitego systemu dla 7 000 policjantów i pracowników Policji.

Po zakończeniu okresu gwarancji wynikającego z umowy wdrożeniowej nasza Spółka podpisała umowę serwisową, która będzie gwarantowała ciągły rozwój systemu i utrzymanie trwałości tego projektu przez kolejne 12 miesięcy.

Wartośc umowy serwisowej to: 140 220,00 zł

Wiadomości powiązane:

Elektroniczny obieg dokumentów w Pomorskiej Policji Elektroniczny obieg dokumentów w Pomorskiej Policji

Elektroniczny Obieg Dokumentów DocFlow – szkolenia dla Pomorskiej Policji Elektroniczny Obieg Dokumentów DocFlow – szkolenia dla Pomorskiej Policji

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.