06.03.2010

Krystian

PODSUMOWANIE TARGÓW CEBIT 2010.

To były już trzecie z kolei targi CeBIT, w których uczestniczyliśmy jako partner Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego (PPNT). Z roku na rok rośnie zainteresowanie oferowanymi przez nas rozwiązaniami. Na tegorocznej imprezie firma Madkom zaprezentowała udoskonalone systemy: DocFlow Elektroniczny Obieg Dokumentów, DocArch Archiwum Elektroniczne oraz E-fakturę.

 

Uczestnictwo w targach CeBIT, poza możliwością pokazania naszej oferty, było okazją do przyjrzenia się działaniom firm konkurencyjnych oraz poznania rozwiązań komplementarnych do systemów oferowanych przez naszą firmę. Targi CeBIT to także platforma budowania relacji biznesowych. Z każdym rokiem udaje nam się nawiązać coraz więcej obiecujących kontaktów.

 

Stoisko Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego, którego jesteśmy członkiem, odwiedził Wicepremier i Minister Gospodarki Waldemar Pawlak. Na stoisku  Premiera powitał reprezentant naszej firmy oraz przedstawiciele pozostałych firm parkowych. Premier Pawlak wykazał duże zainteresowanie produktami firmy Madkom oraz zaznaczył, że takie rozwiązania w istotny sposób mogą usprawnic pracę administracji publicznej.

 

Chcielibyśmy raz jeszcze podziękowac wszystkim partnerom za odwiedzenie naszego stoiska.
Ponadto dziękujemy Pomorskiemu Parkowi Naukowo-Technologicznemu za umożliwienie uczestnictwa w targach oraz naszym parkowym współwystawcom za wspólną pracę nad wizerunkiem polskiej myśli innowacyjnej.