PŁYTA „DZIECI DZIECIOM” – ZAPRASZAMY DO WSPARCIA AKCJI!

Dzieci ze Szkoły Podstawowej „Lokomotywa” w Gdyni nagrały płytę z kolędami. Całkowity dochód ze sprzedaży płyt zostanie przekazany na pomoc psychologiczną, terapeutyczną i materialną dla dzieci osieroconych przez swoich bliskich, zmarłych w Hospicjum im. św. Ojca Pio w Pucku.

Tegoroczna akcja została przygotowana z dużym rozmachem. Uczniowie, do współpracy przy nagraniu płyty, zaprosili wspaniałych gości: Czesława Mozila (znanego jako Czesław Śpiewa), Roberta Friedriecha (gitarzystę m.in. Kazika, Acid Drinkers i Arki Noego) oraz trójmiejskiego jazzmana i akordeonistę – Cezarego Paciorka. Na płycie zaśpiewała też mama jednej z uczennic- Sylwia Rymarzak oraz muzyk i producent Kuba Mańkowski, który jest jednocześnie autorem wszystkich aranżacji na płycie i czuwał nad projektem od strony artystycznej.

Akcję wsparła również telewizja TVN. W audycji „Dzień Dobry TVN” dnia 6.12.2010. ukazały się:

– wywiad z inspiratorami projektu: prezesem „Lokomotywy” Jakubem Górskim i ks. Janem Kaczkowskim z Hospicjum im. św. Ojca Pio w Pucku.

Sponsorem wydania płyty została firma Madkom Sp. z o.o.

Płyty, w cenie 15 zł./szt., można zamówić za pośrednictwem formularza na stronie internetowej „Lokomotywy”.

Wspomóż akcję „Dzieci Dzieciom” – Zamów płytę!

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.