PŁYTA „DZIECI DZIECIOM” – ZAPRASZAMY DO WSPARCIA AKCJI!

Dzieci ze Szkoły Podstawowej „Lokomotywa” w Gdyni nagrały płytę z kolędami. Całkowity dochód ze sprzedaży płyt zostanie przekazany na pomoc psychologiczną, terapeutyczną i materialną dla dzieci osieroconych przez swoich bliskich, zmarłych w Hospicjum im. św. Ojca Pio w Pucku.

Tegoroczna akcja została przygotowana z dużym rozmachem. Uczniowie, do współpracy przy nagraniu płyty, zaprosili wspaniałych gości: Czesława Mozila (znanego jako Czesław Śpiewa), Roberta Friedriecha (gitarzystę m.in. Kazika, Acid Drinkers i Arki Noego) oraz trójmiejskiego jazzmana i akordeonistę – Cezarego Paciorka. Na płycie zaśpiewała też mama jednej z uczennic- Sylwia Rymarzak oraz muzyk i producent Kuba Mańkowski, który jest jednocześnie autorem wszystkich aranżacji na płycie i czuwał nad projektem od strony artystycznej.

Akcję wsparła również telewizja TVN. W audycji „Dzień Dobry TVN” dnia 6.12.2010. ukazały się:

– wywiad z inspiratorami projektu: prezesem „Lokomotywy” Jakubem Górskim i ks. Janem Kaczkowskim z Hospicjum im. św. Ojca Pio w Pucku.

Sponsorem wydania płyty została firma Madkom Sp. z o.o.

Płyty, w cenie 15 zł./szt., można zamówić za pośrednictwem formularza na stronie internetowej „Lokomotywy”.

Wspomóż akcję „Dzieci Dzieciom” – Zamów płytę!

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.