Pełną parą ruszyły nabory do wniosków RPO na lata 2014-2020

Pełną parą ruszyły nabory do wniosków RPO na lata 2014-2020

Na przełomie listopada i grudnia większość województw opublikowała na swoich stronach internetowych informacje o naborach, które województwa te będą realizowały w roku 2015 i 2016. Nabory te realizowane są w ramach projektów RPO związanych z wdrażaniem e-Usług dla samorządów.

To wielka szansa na rozwój systemów informatycznych w samorządach, i przedostatni dzwonek na skorzystanie z dotacji na ich zakup. Aby jak najlepiej tą szansę wykorzystać doradzamy samorządom w zakresie opracowania strategii informatyzacji obszarów jakim jest zarządzanie dokumentami, e-usługi dla mieszkańców i przedsiębiorstw oraz budżetu zadaniowego.

Aktualna lista naborów na lata 2015-2017 opiewa na wartośc ponad 650 mln zł, najbliższe konkursy startują w województwach:

  • małopolskim z pulą działania 34 mln zł
  • dolnośląskim z pulą działania 101 mln zł
  • łódzkim z pulą działania 150 mln zł

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie pod nr. +48 58 712 60 20

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.