Pełną parą ruszyły nabory do wniosków RPO na lata 2014-2020

Pełną parą ruszyły nabory do wniosków RPO na lata 2014-2020

Na przełomie listopada i grudnia większość województw opublikowała na swoich stronach internetowych informacje o naborach, które województwa te będą realizowały w roku 2015 i 2016. Nabory te realizowane są w ramach projektów RPO związanych z wdrażaniem e-Usług dla samorządów.

To wielka szansa na rozwój systemów informatycznych w samorządach, i przedostatni dzwonek na skorzystanie z dotacji na ich zakup. Aby jak najlepiej tą szansę wykorzystać doradzamy samorządom w zakresie opracowania strategii informatyzacji obszarów jakim jest zarządzanie dokumentami, e-usługi dla mieszkańców i przedsiębiorstw oraz budżetu zadaniowego.

Aktualna lista naborów na lata 2015-2017 opiewa na wartośc ponad 650 mln zł, najbliższe konkursy startują w województwach:

  • małopolskim z pulą działania 34 mln zł
  • dolnośląskim z pulą działania 101 mln zł
  • łódzkim z pulą działania 150 mln zł

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym za pomocą formularza kontaktowego lub telefonicznie pod nr. +48 58 712 60 20

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.