OSTATNI TYDZIEŃ MARCA Z NOWYMI KONTRAKTAMI DLA SPÓŁKI MADKOM

Kolejny miesiąc 2015 roku zakończony sukcesami dla MADKOM, spółka pozyskała kolejne zamówienia tj.:

1) dostawa i wdrożenie Systemu SIDAS EZD zintegrowanego z platformą ePUAP na rzecz Urzędu Gminy Gardeja (województwo  pomorskie) wraz z opracowaniem i uruchomieniem e-Usług na platformie ePUAP.

Oprogramowanie SIDAS EZD jest dostarczane jako narzędzie wspomagające pracę Urzędu, natomiast uruchomienie e-usług ma na celu o umożliwienie załatwianie spraw w urzędzie nie wychodząc z domu/przez internet.  Dodatkowo zakup ww. systemów przez urząd ma na celu upowszechnienie, zapoznanie się oraz rozwój e-administracji wśród obywateli.

2) uruchomienie i opracowanie e-Usługi na platformie ePUAP dla Urzędu Miasta i Gminy w Chmielniku (województwo świętokrzyskie).

To już kolejne zamówienie dla Urzędu Miasta i Gminy w Chmielniku, co pokazuje zadowolenie Urzędu z naszego oprogramowania oraz pracy naszych specjalistów.

Wartość uzyskanych zamówień: 46 074,32 zł

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.