NOWY ROK Z NOWYMI KONTRAKTAMI

Informujemy, iż początek roku obfituje w nowe kontrakty – oferty Madkom SA zostały wybrane jako najkorzystniejsze w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego w Gdańsku (województwo pomorskie) oraz w Powiatowym Centrum Funduszy Europejskich w Nowym Sączu (województwo małopolskie).

Dla Urzędu Marszałkowskiego Województwa Pomorskiego specjaliści Madkom SA dostarczą i wdrożą najnowocześniejszą w Polsce platformę do zarządzania i prowadzenia Biuletynu Informacji Publicznej – SIDAS BIP. Platforma będzie obsługiwać Urząd Marszałkowski Województwa Pomorskiego oraz Jednostki Samorządu Terytorialnego województwa pomorskiego.

W ramach prac przewidziano również migrację danych z dotychczas użytkowanego systemu. W ramach zamówienia dla Powiatowego Centrum Funduszy Europejskich w Nowym Sączu specjaliści MADKOM SA przeprowadzą szkolenia z aspektów prawnych, zasad publikacji oraz obsługi Biuletynu Informacji Publicznej dla pracowników 14 jednostek samorządu terytorialnego powiatu nowosądeckiego.

Wartość uzyskanych zamówień: 60 157,92 zł

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.