NOWE KONTRAKTY U DOTYCHCZASOWYCH KLIENTÓW

Informujemy, że z dniem 5 grudnia Madkom SA podpisała umowę z Gminą Secemin, ul. Struga 2, 29-145 Secemin na rzecz Urzędu Miasta i Gminy w Chmielniku, Plac Kościuszki 7, 26-020 Chmielnik.

W ramach uzyskanego kontraktu Madkom SA dokona modernizacji użytkowanego przez Urząd Miasta i Gminy w Chmielniku Systemu Elektronicznego Zarządzania Dokumentami w ramach projektu pn.: „e-Urząd – satysfakcja, komfort i wygoda dla Mieszkańców”.

Dodatkowo Madkom SA podpisała umowę z Arbiter S.A., ul. Strzegomska 3b/3c lok.91, 50-127 Wrocław. W ramach realizacji zamówienia, Spółka wykona usługi umieszczenia 8 usług na platformie ePUAP na rzecz Urzędu Gminy Łącko, Urzędu Gminy Łużna, Urzędu Gminy Lipinki oraz Urzędu Miejskiego w Bobowej w ramach projektu pn. „Profesjonalizacja 6 JST poprzez wdrożenie usprawnień samooceny CAF”

Wartość obu zamówień: 39 340,00 zł

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.