NOWE KONTRAKTY SPÓŁKI

Informujemy, iż w ostatnim czasie Spółka uzyskała nowe kontrakty. Dla Urzędów: Miasta Tarnowa i 91 jednostek Gminy Tarnów, Miejskiego w Andrychowie oraz Miejskiego w Ryglicach zrealizujemy migrację danych dotychczas użytkowanych rozwiązań Biuletynów Informacji Publicznej do Regionalnego Systemu Biuletynów Informacji Publicznej w Małopolsce.

W małopolskich urzędach: Gminy Sękowa wdrożymy system SIDAS EZD oraz System Finansowo Księgowy i Kadrowo Płacowy, a w Urzędzie Miejskim w Czchowie dostarczymy system SIDAS EZD jako narzędzie wspomagające pracę obiegu dokumentów, w obu urzędach dokonamy również integracji dostarczanych rozwiązań z platformą usług administracji publicznej ePUAP.

Na pomorzu – w Urzędzie Miasta Rumia dostarczymy i wdrożymy system SIDAS CU oraz zintegrujemy dostarczone rozwiązanie z użytkowanym przez Klienta systemem SIDAS EZD, jak również  opracujemy i uruchomimy 20 usług elektronicznych.

Wartość uzyskanych zamówień: 208 208,62 zł

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.