NOWE KONTRAKTY SPÓŁKI

Informujemy, iż w ostatnim czasie Spółka uzyskała nowe kontrakty. Dla Urzędów: Miasta Tarnowa i 91 jednostek Gminy Tarnów, Miejskiego w Andrychowie oraz Miejskiego w Ryglicach zrealizujemy migrację danych dotychczas użytkowanych rozwiązań Biuletynów Informacji Publicznej do Regionalnego Systemu Biuletynów Informacji Publicznej w Małopolsce.

W małopolskich urzędach: Gminy Sękowa wdrożymy system SIDAS EZD oraz System Finansowo Księgowy i Kadrowo Płacowy, a w Urzędzie Miejskim w Czchowie dostarczymy system SIDAS EZD jako narzędzie wspomagające pracę obiegu dokumentów, w obu urzędach dokonamy również integracji dostarczanych rozwiązań z platformą usług administracji publicznej ePUAP.

Na pomorzu – w Urzędzie Miasta Rumia dostarczymy i wdrożymy system SIDAS CU oraz zintegrujemy dostarczone rozwiązanie z użytkowanym przez Klienta systemem SIDAS EZD, jak również  opracujemy i uruchomimy 20 usług elektronicznych.

Wartość uzyskanych zamówień: 208 208,62 zł

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.