08.08.2014

Krystian

NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ Z FIRMĄ USŁUGI INFORMATYCZNE PROINFO!

SIDAS BIP

W ostatnim czasie firma MADKOM SA podpisała umowę z firmą Usługi Informatyczne PROINFO z siedzibą 95-035 Ozorków, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 28, w zakresie współpracy Partnerskiej oraz przeniesienia obecnych klientów systemu BIP firmy PROINFO na system SIDAS BIP autorstwa MADKOM SA, wersja 5.1.9.

 

W nawiązaniu współpracy z firmą PROINFO, Madkom SA upatruje dalszych możliwości rozwoju oferty systemów informatycznych oraz synergii w działaniach obydwu firm na płaszczyźnie oferowania usług, produktów i wiedzy dla Klientów z sektora administracji samorządowej obsługiwanych przez Partnera na obszarze lokalnym województw wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego.

 

Niebagatelnym jest tutaj doświadczenie Partnera, który współpracuje i obsługuje ponad 230 podmiotów z sektora administracji publicznej.

 

Pozyskanie nowych Klientów ma kluczowe znaczenie dla Spółki gdyż powiększa coroczne stałe wpływy z tytułu umów serwisowych oraz buduje relacje z tymi Klientami umożliwiając sprzedaż tym Klientom nowych systemów Spółki, które w naturalny sposób będą się integrować z systemami posiadanymi przez tych Klientów.

 

Cały proces migracji nastąpi dwuetapowo, tak aby maksymalnie szybko uruchomić nowy system przeprowadzając wyżej wspomniane szkolenia, by następnie przystąpić do migracji danych i wyłączenia wersji archiwalnej obecnego BIP.

 

W chwili obecnej nasza spółka posiada największe doświadczenie w budowie systemów do zarządzania informacją publiczną. Po zrealizowaniu system RSBIP dla woj. małopolskiego, który niedawno temu uzyskał nominację w konkursie gazety Computerworld do prestiżowej nagrody LIDER INFOMRATYKI 2014. Spółka planuje dalszy rozwój swoich systemów do zarządzania informacja publiczną gdyż widzi w nich potencjał rozwoju oraz możliwości serwowania swoim przyszłym Klientom nowoczesnych rozwiązań niespotykanych dotychczas na rynku JST.

 

W ramach umowy MADKOM SA pozyskuje 43 nowych  klientów, którzy otrzymują nie tylko niezawodny system SIDAS BIP, ale pełne wsparcie techniczne jak i pakiet szkoleń.

 

Wartość umowy objęta jest tajemnicą handlową.