NAWIĄZANIE WSPÓŁPRACY PARTNERSKIEJ Z FIRMĄ USŁUGI INFORMATYCZNE PROINFO!

W ostatnim czasie firma MADKOM SA podpisała umowę z firmą Usługi Informatyczne PROINFO z siedzibą 95-035 Ozorków, ul. Kard. Stefana Wyszyńskiego 28, w zakresie współpracy Partnerskiej oraz przeniesienia obecnych klientów systemu BIP firmy PROINFO na system SIDAS BIP autorstwa MADKOM SA, wersja 5.1.9.

W nawiązaniu współpracy z firmą PROINFO, Madkom SA upatruje dalszych możliwości rozwoju oferty systemów informatycznych oraz synergii w działaniach obydwu firm na płaszczyźnie oferowania usług, produktów i wiedzy dla Klientów z sektora administracji samorządowej obsługiwanych przez Partnera na obszarze lokalnym województw wielkopolskiego, łódzkiego i dolnośląskiego.

Niebagatelnym jest tutaj doświadczenie Partnera, który współpracuje i obsługuje ponad 230 podmiotów z sektora administracji publicznej.

Pozyskanie nowych Klientów ma kluczowe znaczenie dla Spółki gdyż powiększa coroczne stałe wpływy z tytułu umów serwisowych oraz buduje relacje z tymi Klientami umożliwiając sprzedaż tym Klientom nowych systemów Spółki, które w naturalny sposób będą się integrować z systemami posiadanymi przez tych Klientów.

Cały proces migracji nastąpi dwuetapowo, tak aby maksymalnie szybko uruchomić nowy system przeprowadzając wyżej wspomniane szkolenia, by następnie przystąpić do migracji danych i wyłączenia wersji archiwalnej obecnego BIP.

W chwili obecnej nasza spółka posiada największe doświadczenie w budowie systemów do zarządzania informacją publiczną. Po zrealizowaniu system RSBIP dla woj. małopolskiego, który niedawno temu uzyskał nominację w konkursie gazety Computerworld do prestiżowej nagrody LIDER INFOMRATYKI 2014. Spółka planuje dalszy rozwój swoich systemów do zarządzania informacja publiczną gdyż widzi w nich potencjał rozwoju oraz możliwości serwowania swoim przyszłym Klientom nowoczesnych rozwiązań niespotykanych dotychczas na rynku JST.

W ramach umowy MADKOM SA pozyskuje 43 nowych  klientów, którzy otrzymują nie tylko niezawodny system SIDAS BIP, ale pełne wsparcie techniczne jak i pakiet szkoleń.

Wartość umowy objęta jest tajemnicą handlową.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.