Następni pracownicy JST zostaną przeszkoleni przez naszych specjalistów
Przy współpracy z Madkom SA, spółka z Cloud Industru Solutions uzyskała nowe zamówienie na przeprowadzenie szkoleń dla pracowników Jednostek Samorządu Terytorialnego. W związku z wygraną nasi eksperci przeprowadzą zajęcia dla pracowników Gmin tj.: Pcim, Lubień, Koszyce, Nowe Brzesko, Jordanów, Świątniki Górne, Mogilany, Siepraw, Liszki, Babice z zakresu:
- Zarządzania satysfakcją Klienta,
- Zarządzania dokumentacją zgodnie z KPA i IK,
- Elektronicznych usług – dot. nieruchomości
- Elektronicznych usług – dot. podatków i opłat lokalnych
- Rozwiązań IT w biznesie,
- Zarządzania nieruchomościami
- Orzecznictwa sądów administracyjnych dot. podatków i opłat lokalnych,
- Zmian w przepisach dot. podatków i opłat lokalnych.
Zajęcia z powyższych tematów odbędą się w siedzibach gmin Urzędów, a każdy uczestnik szkolenia dostanie certyfikat z ukończonych szkoleń.
Wartość łączna zamówienia wynosi: 251 200,00 zł brutto
Polecane wpisy
Tryb EZD już wkrótce ?
SIDAS PZP na pierwszym miejscu !
Jest nam niezmiernie miło poinformować, że MADKOM SA stanął na najwyższym miejscu podium w plebiscycie - "Produkt Roku 2021" - zorganizowanym przez miesięcznik IT w Administracji.
SIDAS PZP można zakupić w ramach projektu Cyfrowa Gmina, a wydatki poniesione na zakup systemu będą wydatkami kwalifikowalnymi.
Systemy EZD oraz BIP wydatkami kwalifikowanymi w projekcie Cyfrowa Gmina
Jak podaje strona https://cyfrowagmina.info wydatki na zakup systemu klasy EZD i BIP będą wydatkami kwalifikowanymi w ramach projektu Cyfrowa Gmina !
Nowe wyzwania wraz z nowymi klientami: PPNT Gdynia, PSSE oraz Fundacją Gospodarczą.
Czy weryfikacja podpisu elektronicznego musi być kwalifikowaną usługą zaufania?
Gmina Szczebrzeszyn oraz Gmina Zwierzyniec dołączają do grona Klientów MADKOM SA.
Jak używać podpisu elektronicznego?
Jak stworzyć bezpieczne hasło?
Światowy Dzień Hasła - 07.05.2020