05.07.2012

Krystian

MEDAL INNOWACJA ROKU 2008

W dniach 21-23 października na terenie Międzynarodowych Targów Gdańskich odbyły się Targi Technicon Innowacje 2008, w ramach których firmy prezentowały innowacyjność swoich usług. Wśród nich był także Madkom pod patronatem Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni.

 

Z wielką dumą możemy pochwalić się otrzymanym Medalem w konkursie Innowacje 2008 za System Elektronicznego Archiwum Dokumentów DocArch.

 

Medal Innowacja roku 2008

 

System elektroniczne archiwum dokumentów DocArch jest nowoczesnym rozwiązaniem służącym do digitalizacji zasobów archiwów papierowych. Oznacza to, że na serwerach przechowywane są pliki-obrazy będące odpowiednikami dokumentacji papierowej.

 

Elektroniczne archiwum pozwala na ciągłą i natychmiastową dostępność do przechowywanych dokumentów elektronicznych, co sprawia, że zostaje zmniejszony czas niezbędny na dotarcie do dokumentu, a w związku z tym następuje podwyższenie jakości obsługi klientów. Archiwizacja elektroniczna pozwala na uwolnienie od dbania o zabezpieczenie dokumentów przed zniszczeniem, zmniejszone zostają koszty magazynowania, następuje poprawa komunikacji w związku z przesyłaniem dokumentów, ich przenoszeniem, niezmiennością treści, a także ich uporządkowaniem.