MADKOM SPONSOREM „RUGBY CLUB ARKA GDYNIA”

Arka Gdynia RugbyW marcu 2009 roku zostaliśmy Sponsorem „Rugby Club Arka Gdynia” z siedzibą w Gdyni. Będziemy wspomagać klub w zakresie jego działalności sportowej, która polega przede wszystkim na prowadzeniu rozgrywek rugby.

 

Rugby Clubu Arka Gdynia powstał w roku 1996. Klub był inicjatywą grupy kibiców piłkarskiej Arki (Zbigniewa Rybaka, Wojciecha Ruszkiewicza czy Jacka Wojaczka) oraz jednego z najlepszych polskich rugbistów, Dariusza Komisarczuka.

„Buldogi” (przydomek związany z klubowym herbem) wraz z klubami spoza Trójmiasta zmieniły obraz polskiej ligi rugby. W każdym sezonie liczą się w walce o najwyższe ligowe cele. W 2004 i 2005 roku zdobyli tytuły mistrza Polski oraz wywalczyli w Chorwackim Splicie klubowy Puchar Europy FIRA-AER.

Symbolem gdyńskiego rugby już niedługo zostanie jedyny w kraju stadion przeznaczony dla tej dyscypliny, który będzie ukoronowaniem wieloletniego organizacyjnego wysiłku, jaki w rozwój rugby włożyli sportowcy, działacze oraz sympatycy. Otwarcie stadionu planowane jest na jesień 2009.

Więcej informacji znajdziesz tutaj.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.