MADKOM SA ZDOBYWA DUŻY KONTRAKT

Podpisana przez MADKOM S.A. umowa dotyczy dostawy i wdrożenia produktów autorstwa Spółki do Urzędu Miasta na prawach powiatu zatrudniającego ponad 1000 osób, oraz stworzenia 30 e-usług na platformie ePUAP.

W ramach pozyskanego kontraktu Emitent dostarczy oprogramowanie SIDAS Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją zintegrowane z platformą ePUAP oraz SIDAS Edytor Formularzy Elektronicznych. Spółka będzie również świadczyła usługi eksperckie z zakresu integracji systemów dziedzinowych z dostarczonym rozwiązaniem SIDAS EZD i przeprowadzi szkolenia z zakresu e-formularzy publikowanych na ePUAP oraz dostarczanych systemów. Pozyskany przez nas kontrakt jest zasługą naszej merytorycznej wiedzy i doświadczenia.

Wśród naszych Klientów wyrabiamy sobie coraz silniejszą pozycję, naszymi Klientami stają się coraz większe urzędy. Pozyskany kontrakt nie był uwzględniany w naszych przewidywaniach i powiększy nasz backlog, a w latach przyszłych znacząco zwiększy wpływy z tytułu stałej umowy na obsługę i asystę autorską.

Wartość zamówienia jest objęta tajemnicą handlową.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.