MADKOM SA ZDOBYWA DUŻY KONTRAKT

Podpisana przez MADKOM S.A. umowa dotyczy dostawy i wdrożenia produktów autorstwa Spółki do Urzędu Miasta na prawach powiatu zatrudniającego ponad 1000 osób, oraz stworzenia 30 e-usług na platformie ePUAP.

W ramach pozyskanego kontraktu Emitent dostarczy oprogramowanie SIDAS Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją zintegrowane z platformą ePUAP oraz SIDAS Edytor Formularzy Elektronicznych. Spółka będzie również świadczyła usługi eksperckie z zakresu integracji systemów dziedzinowych z dostarczonym rozwiązaniem SIDAS EZD i przeprowadzi szkolenia z zakresu e-formularzy publikowanych na ePUAP oraz dostarczanych systemów. Pozyskany przez nas kontrakt jest zasługą naszej merytorycznej wiedzy i doświadczenia.

Wśród naszych Klientów wyrabiamy sobie coraz silniejszą pozycję, naszymi Klientami stają się coraz większe urzędy. Pozyskany kontrakt nie był uwzględniany w naszych przewidywaniach i powiększy nasz backlog, a w latach przyszłych znacząco zwiększy wpływy z tytułu stałej umowy na obsługę i asystę autorską.

Wartość zamówienia jest objęta tajemnicą handlową.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.