09.06.2015

Krystian

MADKOM SA ZDOBYWA DUŻY KONTRAKT

Podpisana przez MADKOM S.A. umowa dotyczy dostawy i wdrożenia produktów autorstwa Spółki do Urzędu Miasta na prawach powiatu zatrudniającego ponad 1000 osób, oraz stworzenia 30 e-usług na platformie ePUAP.

 

W ramach pozyskanego kontraktu Emitent dostarczy oprogramowanie SIDAS Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją zintegrowane z platformą ePUAP oraz SIDAS Edytor Formularzy Elektronicznych. Spółka będzie również świadczyła usługi eksperckie z zakresu integracji systemów dziedzinowych z dostarczonym rozwiązaniem SIDAS EZD i przeprowadzi szkolenia z zakresu e-formularzy publikowanych na ePUAP oraz dostarczanych systemów. Pozyskany przez nas kontrakt jest zasługą naszej merytorycznej wiedzy i doświadczenia.

 

Wśród naszych Klientów wyrabiamy sobie coraz silniejszą pozycję, naszymi Klientami stają się coraz większe urzędy. Pozyskany kontrakt nie był uwzględniany w naszych przewidywaniach i powiększy nasz backlog, a w latach przyszłych znacząco zwiększy wpływy z tytułu stałej umowy na obsługę i asystę autorską.

 

Wartość zamówienia jest objęta tajemnicą handlową.