MADKOM SA SUKCESYWNIE POWIĘKSZA BAZĘ KLIENTÓW W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

Nowy tydzień rozpoczynamy z kolejną dobrą informacją dla Naszych Inwestorów. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż w dniu 10 października 2014r. w Jaworznie podpisana została umowa na realizację projektu „e-Urzędy – utworzenie zintegrowanego systemu wspomagania zarządzania w administracji publicznej wraz z zapewnieniem świadczenia usług drogą elektroniczną”.

Projekt realizowany będzie na rzecz sześciu śląskich gmin, tj. Gminy Jaworzno, która jest Lider Projektu oraz Gmin Partnerów:

  • Gmina Sosnowiec;
  • Gmina Tarnowskie Góry;
  • Gmina Świerklaniec;
  • Gmina Wielowieś;
  • Gmina Zbrosławice.

biorących udział w realizacji wspólnego, w/w projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego 2007-2013.

Podpisanie umowy mogło nastąpić dzięki współpracy i synergii wzajemnego zrozumia potrzeb klienta, spółki MADKOM SA oraz Rekord SI Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, która to w województwie śląskim posiada status lidera wśród firm dostarczających Zintegrowane Systemy Dziedzionowe.

W ramach realizacji umowy przewidziana jest dostawa oprogramowania Madkom i REKORD SI oraz usług wdrożeniowych i szkoleniowych wraz z budową e-usług i utworzenie punktów potwierdzania profilu zaufanego. Zamówienie przewiduje również uruchomienie integracji modułów oprogramowania Emitenta z modułami dziedzinowymi wykorzystywanymi przez Partnerów Projektu, w tym dostarczanych przez REKORD SI Sp. z o. o.

Okres realizacji umowy 10.10.2014 r. – 31.08.2015 r.

Wartość pozyskanego zamówienia to 2 796 895,12 zł

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.