13.10.2014

Krystian

MADKOM SA SUKCESYWNIE POWIĘKSZA BAZĘ KLIENTÓW W WOJEWÓDZTWIE ŚLĄSKIM

Nowy tydzień rozpoczynamy z kolejną dobrą informacją dla Naszych Inwestorów. Jest nam niezmiernie miło poinformować Państwa, iż w dniu 10 października 2014r. w Jaworznie podpisana została umowa na realizację projektu „e-Urzędy – utworzenie zintegrowanego systemu wspomagania zarządzania w administracji publicznej wraz z zapewnieniem świadczenia usług drogą elektroniczną”.

 

Projekt realizowany będzie na rzecz sześciu śląskich gmin, tj. Gminy Jaworzno, która jest Lider Projektu oraz Gmin Partnerów:

 

  • Gmina Sosnowiec;
  • Gmina Tarnowskie Góry;
  • Gmina Świerklaniec;
  • Gmina Wielowieś;
  • Gmina Zbrosławice.

 

biorących udział w realizacji wspólnego, w/w projektu dofinansowanego ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego 2007-2013.

 

Podpisanie umowy mogło nastąpić dzięki współpracy i synergii wzajemnego zrozumia potrzeb klienta, spółki MADKOM SA oraz Rekord SI Sp. z o.o. z siedzibą w Bielsku-Białej, która to w województwie śląskim posiada status lidera wśród firm dostarczających Zintegrowane Systemy Dziedzionowe.

 

W ramach realizacji umowy przewidziana jest dostawa oprogramowania Madkom i REKORD SI oraz usług wdrożeniowych i szkoleniowych wraz z budową e-usług i utworzenie punktów potwierdzania profilu zaufanego. Zamówienie przewiduje również uruchomienie integracji modułów oprogramowania Emitenta z modułami dziedzinowymi wykorzystywanymi przez Partnerów Projektu, w tym dostarczanych przez REKORD SI Sp. z o. o.

 

Okres realizacji umowy 10.10.2014 r. – 31.08.2015 r.

 

Wartość pozyskanego zamówienia to 2 796 895,12 zł