MADKOM SA ROZBUDOWUJE SWÓJ DZIAŁ HELP DESK I POZYSKUJE NOWEGO PARTNERA BIZNESOWEGO.

MADKOM SA w związku z ciągłym rozszerzaniem skali działalności rozbudowuje swoje centrum kontaktu z klientami wdrażając oprogramowanie VCC Studio firmy Master Telecom. Firmy zawarły również umowę partnerską, która może przynieść obydwu stronom wiele wymiernych korzyści.

Po zapoznaniu się z produktami dostępnymi na rynku wybrany został system, który jako jeden z niewielu umożliwia aktywne kontrolowanie i wspomaganie wymiany informacji w kilku kanałach komunikacyjnych jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Spółka będzie mogła jeszcze szybciej i efektywniej pomagać swoim klientom w codziennym użytkowaniu swojego oprogramowania i to w ramach dwóch lokalizacji spółki w Gdyni i Krakowie. Spółka planuje jednocześnie zwiększenie zatrudnienia w tym obszarze tak aby przyrastająca ilość Klientów była obsługiwana na jeszcze wyższym poziomie.

VCC Studio zapewni nam, iż nasi klienci zostaną szybko i profesjonalnie obsłużeni przez nasz dział pomocy, a nadto rozwiniemy współpracę z podmiotem wywodzącym się tak jak my z PPNT. Ponadto postanowiliśmy zacieśnić naszą współpracę i podpisaliśmy umowę partnerską związaną z oferowaniem oprogramowania VCC Studio do urzędów i jednostek administracyjnych. Jednym z kanałów komunikacyjnych a w zasadzie najważniejszym kanałem jest dostęp telefoniczny do Urzędu. Posiadamy w naszej ofercie komplet systemów do kontaktu elektronicznego z Urzędem teraz uzupełnimy naszą ofertę o  rozwiązanie, stanowi naturalne rozwinięcie naszych systemów.

Ostatnie miesiące to bardzo dobry okres dla Spółki, która tylko w samym 4 kw. 2014 r. zawarła umowy na wdrożenie swojego oprogramowania o łącznej wartości przekraczającej 5,25 mln zł brutto, w całym roku 2014 kwota kontraktów ogółem przekroczyła 10 mln zł. MADKOM w ramach realizacji strategii rozwoju podpisał także w grudniu ub. roku list intencyjny w przedmiocie objęcia przejęcia 51% udziałów w podmiocie z branży IT świadczącym usługi z zakresu analizy finansowej dla branży hotelarskiej i medycznej. Finalizacja transakcji planowana jest na pierwszy kwartał tego roku.

Master Telecom Sp. J. jest producentem innowacyjnych systemów komunikacyjnych w technologii IP. Poprzez współpracę z dostawcami sprzętu, integratorami oraz doradcami branżowymi tworzy funkcjonalne i konkurencyjne cenowo systemy dla nowoczesnych Call/Contact Centers.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.