12.01.2015

Krystian

MADKOM SA ROZBUDOWUJE SWÓJ DZIAŁ HELP DESK I POZYSKUJE NOWEGO PARTNERA BIZNESOWEGO.

MADKOM SA w związku z ciągłym rozszerzaniem skali działalności rozbudowuje swoje centrum kontaktu z klientami wdrażając oprogramowanie VCC Studio firmy Master Telecom. Firmy zawarły również umowę partnerską, która może przynieść obydwu stronom wiele wymiernych korzyści.

 

Po zapoznaniu się z produktami dostępnymi na rynku wybrany został system, który jako jeden z niewielu umożliwia aktywne kontrolowanie i wspomaganie wymiany informacji w kilku kanałach komunikacyjnych jednocześnie. Dzięki takiemu rozwiązaniu, Spółka będzie mogła jeszcze szybciej i efektywniej pomagać swoim klientom w codziennym użytkowaniu swojego oprogramowania i to w ramach dwóch lokalizacji spółki w Gdyni i Krakowie. Spółka planuje jednocześnie zwiększenie zatrudnienia w tym obszarze tak aby przyrastająca ilość Klientów była obsługiwana na jeszcze wyższym poziomie.

 

VCC Studio zapewni nam, iż nasi klienci zostaną szybko i profesjonalnie obsłużeni przez nasz dział pomocy, a nadto rozwiniemy współpracę z podmiotem wywodzącym się tak jak my z PPNT. Ponadto postanowiliśmy zacieśnić naszą współpracę i podpisaliśmy umowę partnerską związaną z oferowaniem oprogramowania VCC Studio do urzędów i jednostek administracyjnych. Jednym z kanałów komunikacyjnych a w zasadzie najważniejszym kanałem jest dostęp telefoniczny do Urzędu. Posiadamy w naszej ofercie komplet systemów do kontaktu elektronicznego z Urzędem teraz uzupełnimy naszą ofertę o  rozwiązanie, stanowi naturalne rozwinięcie naszych systemów.

 

Ostatnie miesiące to bardzo dobry okres dla Spółki, która tylko w samym 4 kw. 2014 r. zawarła umowy na wdrożenie swojego oprogramowania o łącznej wartości przekraczającej 5,25 mln zł brutto, w całym roku 2014 kwota kontraktów ogółem przekroczyła 10 mln zł. MADKOM w ramach realizacji strategii rozwoju podpisał także w grudniu ub. roku list intencyjny w przedmiocie objęcia przejęcia 51% udziałów w podmiocie z branży IT świadczącym usługi z zakresu analizy finansowej dla branży hotelarskiej i medycznej. Finalizacja transakcji planowana jest na pierwszy kwartał tego roku.

 

Master Telecom Sp. J. jest producentem innowacyjnych systemów komunikacyjnych w technologii IP. Poprzez współpracę z dostawcami sprzętu, integratorami oraz doradcami branżowymi tworzy funkcjonalne i konkurencyjne cenowo systemy dla nowoczesnych Call/Contact Centers.