MADKOM SA LAUREATEM KONKURSU NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2011

W tegorocznej, 5 już edycji konkursu, firma Madkom SA otrzymała brązowe godło w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości za System Planowania i Realizacji Budżetu SIDAS.

Kapituła reprezentowana przez przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Forum ISO 9000 oraz przedstawicieli redakcji Forum Biznesu i nagrodziła starania firmy Madkom związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności.

Program Najwyższa Jakość Quality International kierowany jest do organizacji, mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub/i systemu zarządzania. 

Organizatorzy stawiają przed sobą zadanie ukazania potencjału polskiego rynku i stymulowanie tworzenia nowych wzorów jego jakościowego rozwoju.

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że nasze starania dotyczące jakości rozwiązań informatycznych zostały po raz kolejny docenione.

Poniżej przyznane nam Godło oraz Dyplom.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.