04.10.2011

Krystian

MADKOM SA LAUREATEM KONKURSU NAJWYŻSZA JAKOŚĆ QUALITY INTERNATIONAL 2011

W tegorocznej, 5 już edycji konkursu, firma Madkom SA otrzymała brązowe godło w kategorii QI PRODUCT – produkt najwyższej jakości za System Planowania i Realizacji Budżetu SIDAS.

 

Kapituła reprezentowana przez przedstawicieli Ministerstwa Rozwoju Regionalnego, Polskiej Agencji Rozwoju Przedsiębiorczości, Polskiego Forum ISO 9000 oraz przedstawicieli redakcji Forum Biznesu i nagrodziła starania firmy Madkom związane z wdrażaniem, a także promowaniem idei jakości we wszystkich aspektach działalności.

 

Program Najwyższa Jakość Quality International kierowany jest do organizacji, mogących poszczycić się osiągnięciami na najwyższym, światowym poziomie, posiadających czytelną politykę jakości w odniesieniu do produktu, usługi lub/i systemu zarządzania. 

 

Organizatorzy stawiają przed sobą zadanie ukazania potencjału polskiego rynku i stymulowanie tworzenia nowych wzorów jego jakościowego rozwoju.

 

Jesteśmy bardzo dumni z faktu, że nasze starania dotyczące jakości rozwiązań informatycznych zostały po raz kolejny docenione.

 

Poniżej przyznane nam Godło oraz Dyplom.