MADKOM SA I AITON CALDWELL SA PODJĘŁY DECYZJĘ O NAWIĄZANIU WSPÓŁPRACY

Decyzja o współpracy została podjęta w odpowiedzi na rosnące potrzeby klientów w zakresie kompleksowej obsługi poprzez zastosowanie zaawansowanych rozwiązań technologicznych.

Madkom SA, dostawca dedykowanych systemów zarządzania dokumentacją, oraz Aiton Caldwell SA, świadczący pod marką Vanberg Systems zaawansowane usługi telekomunikacyjne dla firm i instytucji, podejmują działania na rzecz integracji swoich produktów.

Celem tej kooperacji jest przygotowanie systemów do współpracy oraz ich integracja w celu dostarczenia urzędom i instytucjom rozwiązania, łączącego w sobie elementy systemu telekomunikacyjnego oraz systemu zarządzania dokumentacją (elektronicznego obiegu dokumentów). Takie rozwiązanie znacznie usprawni pracę urzędów poprzez bardziej efektywną komunikację z klientami. Dzięki systemowej identyfikacji osoby dzwoniącej, maksymalnie skrócony będzie czas na powiązanie osoby dzwoniącej ze sprawami jej dotyczącymi.

Rozpoczęcie prac nad integracją systemów przewidywane jest na styczeń 2012.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.