MADKOM PREFEROWANYM PARTNEREM HP NA ROK 2009!

Od roku 2005 jesteśmy w gronie Preferowanych Partnerów HP. Przyznany nam tytuł świadczy o wysokiej pozycji naszej firmy na rynku, ponieważ tylko pięciu procentom partnerów-dilerów HP udało się go otrzymać.

Nasza współpraca z HP przede wszystkim daje korzyści naszym klientom. Dzięki posiadanemu przez nas tytułowi możemy korzystać z usług indywidualnych opiekunów specjalizowanych dla danych produktów: PSG (komputerowe systemy osobiste i stacje robocze) oraz ESS (serwery i macierze). W ten sposób klienci mają jeszcze lepszą opiekę z naszej strony, lepszy serwis, szybciej dowiadują się o najnowszych ofertach, które można łatwo dostosować do ich potrzeb. Ponadto jako partner HP mamy dostęp do specjalnych cen produktów oferowanych przez HP i możemy oferować klientom jeszcze lepsze warunki współpracy z nami.

Kolejny proces certyfikacji rozpocznie się w październiku 2009 roku.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.