MADKOM NA TARGACH CEBIT 2010 – 2-6 MARCA 2010.

CeBIT w Hanowerze to największa na świecie impreza targowa poświęcona branży ICT (technologie informacyjne i komunikacyjne). W tym roku targi odbędą się w dniach 2-6 marca 2010.  Na tak ważnej wystawie, nie mogło zabraknąć naszej firmy, która słynie z innowacyjnych rozwiązań i możliwości technologicznych. Madkom, po raz kolejny będzie uczestniczyć w targach jako członek Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego w Gdyni.

Chcemy wykorzystać uczestnictwo w CeBIT jako platformę promocji dla naszej firmy i marek produktowych.

Na wystawie w Hanowerze zaprezentujemy całą gamę naszych innowacyjnych, autorskich systemów do zarządzania dokumentami i informacją w służbach publicznych (m.in.: DocFlow SystemDocSignDocArche-faktura)

Oprócz możliwości zaprezentowania oferty firmy na arenie międzynarodowej, uczestnictwo w CeBIT ma nam ułatwić poszukiwanie nowych rozwiązań i partnerów biznesowych.

Zależy nam aby pokazać, że firma z całkowicie polskim kapitałem może być równorzędnym partnerem przy przedsięwzięciach międzynarodowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze stoisko C14 hala 009

Adres centrum targowego:

Deutsche Messe

Messegelände

30521 Hannover

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.