MADKOM NA TARGACH CEBIT 2010 – 2-6 MARCA 2010.

CeBIT w Hanowerze to największa na świecie impreza targowa poświęcona branży ICT (technologie informacyjne i komunikacyjne). W tym roku targi odbędą się w dniach 2-6 marca 2010.  Na tak ważnej wystawie, nie mogło zabraknąć naszej firmy, która słynie z innowacyjnych rozwiązań i możliwości technologicznych. Madkom, po raz kolejny będzie uczestniczyć w targach jako członek Pomorskiego Parku Naukowo – Technologicznego w Gdyni.

Chcemy wykorzystać uczestnictwo w CeBIT jako platformę promocji dla naszej firmy i marek produktowych.

Na wystawie w Hanowerze zaprezentujemy całą gamę naszych innowacyjnych, autorskich systemów do zarządzania dokumentami i informacją w służbach publicznych (m.in.: DocFlow SystemDocSignDocArche-faktura)

Oprócz możliwości zaprezentowania oferty firmy na arenie międzynarodowej, uczestnictwo w CeBIT ma nam ułatwić poszukiwanie nowych rozwiązań i partnerów biznesowych.

Zależy nam aby pokazać, że firma z całkowicie polskim kapitałem może być równorzędnym partnerem przy przedsięwzięciach międzynarodowych.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze stoisko C14 hala 009

Adres centrum targowego:

Deutsche Messe

Messegelände

30521 Hannover

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.