03.11.2009

Krystian

MADKOM LAUREATEM KONKURSÓW NA TARGACH TECHNICON INNOWACJE 2009.

W dniach 28-29 października 2009 r. w Gdańsku odbyły się targi Technicon innowacje 2009 organizowane przez Międzynarodowe Targi Gdańskie.
Na imprezie zaprezentowały się innowacyjne firmy i przedsięwzięcia w takich dziedzinach jak: informatyka i telekomunikacja, mechatronika, elektroenergetyka, energetyka odnawialna, napędy i sterowanie, inżynieria morska, inżynieria utrzymania ruchu, automatyka, robotyka.

 

Nasza firma po raz kolejny wzięła udział w imprezie pod patronatem Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego.

 

Miło nam poinformować, że nasze produkty zyskały uznanie kapituły konkursów organizowanych w ramach targów Technicon Innowacje 2009.

 

Otrzymaliśmy medal w konkursie Innowacje 2009 za system DocFlow Budżet, przeznaczony dla jednostek administracji samorządowej – jak i jednostek pozostałego sektora finansów publicznych objętych obowiązkiem sporządzania planów wydatków i dochodów budżetowych. Jury doceniło wszechstronność naszego systemu oraz niespotykane gdzie indziej innowacyjne rozwiązania.

 

W prestiżowym konkursie Mercurius Gedanensis, dla produktów innowacyjnych o ugruntowanej pozycji rynkowej, otrzymaliśmy wyróżnienie za system DocFlow Elektroniczny Obieg Dokumentów. Byliśmy jedyną firmą prywatną w gronie laureatów konkursu. Nasz produkt zyskał uznanie kapituły konkursowej dzięki pozytywnym opiniom użytkowników oraz innowacyjności zastosowanych rozwiązań. Z systemu Elektronicznego Obiegu Dokumentów DocFlow korzysta już około 4000 urzędników w ponad 70 urzędach w Polsce.