LIDER INFORMATYKI 2014

Z radością pragniemy Was poinformować, że miejsce w finale w konkursie LIDER INFORMATYKI 2014 organizowany przez COMPUTERWORLD, w kategorii „Sektor publiczny” zdobył Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego! Z grona kilkudziesięciu firm i instytucji, które zgłosiły się do 18 edycji konkursu to właśnie UMWM zdobył największe uznanie jury.

Cieszy nas to jeszcze bardziej, gdyż dzięki naszej wytężonej pracy Urząd Marszałkowski Województwa Małopolskiego całkowicie przebudował Regionalny System Biuletynów Informacji Publicznej, który obecnie swoim zasięgiem obejmuje ponad 3500 jednostek administracji publicznej w swoim regionie. Ponadto w ramach projektu „Cyfrowa Małopolska” udostępniono 128 procedur, dzięki których usprawniono kontaktu on-line, w tym świadczenia e-usług przez jednostki administracji publicznej na rzecz przedsiębiorców, inwestorów oraz mieszkańców Małopolski.

W imieniu Zarządu i pracowników Madkom SA gratulujemy!

Źródło: http://www.computerworld.pl/news/397610_2/Poznalismy.finalistow.konkursu.Lider.Informatyki.2014.html

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.