Konferencja „Zastosowanie e-rozwiązań w praktyce”

Szanowni Państwo,

Gdyńskie Centrum Innowacji ma zaszczyt zaprosić pracowników administracji publicznej odpowiedzialnych za informatyzację urzędów oraz przedstawicieli pomorskich firm związanych z informatyzacją i wdrażaniem innowacyjnych rozwiązań w urzędach administracji publicznej na „I Forum Informatyki Administracji Publicznej Województwa Pomorskiego” zatytułowane „Zastosowanie e-rozwiązań w praktyce”.

Konferencja odbędzie się w dniach 19-20 lutego 2009 roku na terenie Pomorskiego Parku Naukowo Technologicznego w Gdyni.

W związku z tym, iż spodziewamy się dużego zainteresowania konferencją ze strony urzędów administracji publicznej jak i firm, wymagane jest wcześniejsze zgłoszenie się. Formularz zgłoszeniowy znajduje się na stronie internetowej http://www.fiapwp.pl/formularz_zgloszeniowy.

Podczas części oficjalnej będą mieli Państwo okazję zapoznać się z wieloma informacjami dotyczącymi wdrażania rozwiązań informatycznych w urzędach – zarówno od strony prawnej jak i praktycznej. Przedstawiciele urzędów administracji publicznej zaprezentują przebieg wdrażania elektronicznego obiegu dokumentów na przykładzie własnych doświadczeń.

W programie konferencji znajduje się także moderowana dyskusja na koniec drugiego dnia Forum. Będą mogli wziąć w niej udział wszyscy uczestnicy Forum i ocenić poziom informatyzacji swoich urzędów, wyrazić opinię na temat wad i zalet prezentowanych rozwiązań oraz przedyskutować, na forum środowiska związanego z informatyzacją, wszelkie problemy napotykane podczas wdrażania systemów informatycznych. Ponadto dzięki uczestnictwu firm oferujących rozwiązania informatyczne, będzie istniała możliwość zapoznania się z ich rozwiązaniami. Jesteśmy przekonani, że wszyscy dostawcy chętnie odpowiedzą na Państwa pytania.

Wszystkie informacje organizacyjne oraz szczegółowy program konferencji znajduje się na stronie internetowej www.fiapwp.pl.

Honorowy Patronat nad konferencją objęli:

Wrota Pomorza

Marszałek Województwa Pomorskiego Jan Kozłowski

Gdynia

Prezydent Miasta Gdyni Wojciech Szczurek

Pomorskie

Wojewoda Pomorski Roman Zaborowski

Patronat medialny

ITwAdministracji

Pytania lub wątpliwości prosimy kierować do:

Dariusz Dziosa, tel 0 793 71 66 77, e-mail: biuro@fiapwp.pl

Aleksandra Horoszko, tel: 0 58 712 60 20, e-mail: biuro@fiapwp.pl

<–>

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.