Cyberbezpieczny Samorząd – odpowiedzią SIDAS Cloud

Nowa usługa SIDAS Cloud oferowana przez Madkom SA idealnie wpisuje się w ramy projektu Cyberbezpieczny Samorząd, a jej sfinansowanie możliwe jest ze środków pozyskanych z grantu. Nasza innowacyjna usługa stanowi doskonałe narzędzie dla samorządów, które chcą zapewnić sobie wysoki poziom cyberbezpieczeństwa nie inwestując we własne serwerownie czy kolokację danych.

SIDAS Cloud oferuje zaawansowane funkcje zabezpieczające dane i infrastrukturę, co pozwala samorządom skutecznie chronić się przed różnymi zagrożeniami w sieci.

Usługa SIDAS Cloud spełnia wszystkie wymagania projektu Cyberbezpieczny Samorząd, zapewniając optymalne wsparcie w dziedzinie zarządzania danymi, audytu oraz reagowania na incydenty. Dzięki możliwej migracji systemów JST na rozwiązanie chmurowe, dostosowanie jej do indywidualnych potrzeb jest łatwe i skuteczne.

Ponadto, korzystając z grantu na sfinansowanie usługi SIDAS Cloud, samorząd zaoszczędzi znaczne koszty, które zwykle byłyby związane z zakupem i wdrożeniem zaawansowanego systemu bezpieczeństwa. Dzięki temu środki te mogą zostać wykorzystane na inne istotne projekty i inicjatywy mające na celu rozwój samorządu.

Zapraszamy do kontaktu: https://madkom.pl/kontakt/

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.