16.03.2018

Krystian

Biuletyn Informacji Publicznej SIDAS

SIDAS BIP

Biuletyn Informacji Publicznej jako narzędzie publikacji informacji dla jednostek realizujących zadania publiczne jest obowiązkowy. Powyższe stwierdzenie jest wiedzą powszechną, jednak nie wszystkie podmioty użytkują niezawodne rozwiązania, które zapewniają spełnianie wymogów stawianych przez Ustawę. Madkom SA, mając ogromne doświadczenie we współpracy z Samorządami w całej Polsce stworzył uniwersalne narzędzie jakim jest SIDAS BIP.

 

System SIDAS BIP zapewnia dostępność do danych publikowanych przez podmioty zobowiązane 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku ! Powierzając nam świadczenie usługi hostingu Państwa BIP zyskujecie gwarancję posiadania najlepszego i najbardziej zaawansowanego rozwiązania na rynku. Zaufało nam ponad 4000 jednostek min. Urzędy Marszałkowskie, Starostwa Powiatowe, Urzędy Miast, Urzędy Gmin oraz wszelkiego rodzaju jednostki organizacyjne np. szkoły, przedszkola, związki komunalne, jednostki organizacyjne podporządkowane wojewodom, jednostki administracji zespolonej, fundacje, stowarzyszenia, kluby i inne.

 

Jeśli pewność wypełniania przez Państwa jednostkę pokładanych na niej obowiązków i zachowanie zgodności z obowiązującymi przepisami jest dla Państwa priorytetem – zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.