ZŁOTY CERTYFIKAT „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY” 2009 DLA MADKOM.

W dniu 4 grudnia 2009 r. w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników XII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” organizowanego przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym oraz Krajową Izbę Gospodarczą.

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma otrzymała tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2009 oraz nagrodę specjalną Złoty certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2009 przyznawany firmom, które trzykrotnie poddały się wnikliwej weryfikacji w programie oraz którym został w trzech kolejnych edycjach przyznany tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Laureatami programu są firmy, które pozytywnie przeszły weryfikację kapituły programu pod kątem przestrzegania uczciwych reguł gry i rzetelnego traktowania kontrahentów, pracowników, a także wywiązywania się ze zobowiązań podatkowych.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.