ZŁOTY CERTYFIKAT „PRZEDSIĘBIORSTWO FAIR PLAY” 2009 DLA MADKOM.

W dniu 4 grudnia 2009 r. w Sali Kongresowej PKiN w Warszawie odbyło się oficjalne ogłoszenie wyników XII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” organizowanego przez Instytut Badań nad Demokracją i Przedsiębiorstwem Prywatnym oraz Krajową Izbę Gospodarczą.

Z przyjemnością informujemy, że nasza firma otrzymała tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2009 oraz nagrodę specjalną Złoty certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2009 przyznawany firmom, które trzykrotnie poddały się wnikliwej weryfikacji w programie oraz którym został w trzech kolejnych edycjach przyznany tytuł i certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”.

Laureatami programu są firmy, które pozytywnie przeszły weryfikację kapituły programu pod kątem przestrzegania uczciwych reguł gry i rzetelnego traktowania kontrahentów, pracowników, a także wywiązywania się ze zobowiązań podatkowych.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.