ZAKOŃCZYLIŚMY AKCJĘ BADAWCZĄ „BADANIE SATYSFAKCJI KLIENTÓW FIRMY MADKOM SP. Z O.O.”.

Dziękujemy wszystkim Państwu, którzy zechcieli poświęcić swój czas i wziąć udział w badaniu.
Zebrane informacje pozwoliły nam przeanalizować i ocenić Państwa oczekiwania dotyczące współpracy z naszą firmą oraz zwrócić szczególną uwagę na wskazane problemy.

Podsumowanie wyników.

Badanie pokazało, że ergonomia naszych systemów stoi na wysokim poziomie. Aż 94 % z Państwa oceniło nasz system jako przejrzysty, funkcjonalny i ergonomiczny a tylko dla 4% respondentów system jest zbyt skomplikowany.  Cały czas pracujemy jednak nad poprawą jakości i użyteczności interfejsu. Zależy nam na tym aby obsługa systemu była intuicyjna i możliwie najprostsza.

Bardzo pozytywnie ocenili Państwo niezawodność naszych rozwiązań. Zdaniem aż 83 % z Państwa, awarie systemu nie występują lub występują sporadycznie, nie wpływając jednak na możliwość pracy systemu.

Zapytaliśmy również o współpracę z naszym Działem Obsługi Technicznej. Dział Obsługi Technicznej powinien jednak być, przede wszystkim, skuteczny.  Aż 98 % respondentów doceniło działania  pracowników działu obsługi technicznej uznając je za pomocne w rozwiązaniu problemu.

Pomimo niedoskonałości w niektórych obszarach naszej działalności, aż 92 % z Państwa poleciłoby nasze rozwiązania innym urzędom. Jest to dla nas szczególnie ważna informacja dająca nam poczucie, że zmierzamy w dobrym kierunku.

Podziękowanie

Jeszcze raz dziękujemy Państwu za pomoc w ocenie stopnia Państwa satysfakcji ze współpracy z nami i wskazanie obszarów, które wymagają większej uwagi z naszej strony.

Zapewniamy Państwa, że podjęliśmy kroki mające na celu dopracowanie elementów naszej działalności wymagających poprawy. Jesteśmy przekonani, że już niebawem odczują Państwo pozytywne zmiany, które wprowadzamy w celu poprawy poziomu Państwa satysfakcji ze współpracy z naszą firmą.

Z poważaniem,

Grzegorz Szczechowiak

Prezes Zarządu

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.