WDROŻYLIŚMY SYSTEM ZARZĄDZANIA JAKOŚCIĄ ISO 9001-2009.

Z dniem 1 września 2009 nasza wdrożyła i utrzymuje system zarządzania jakością w pełni zgodny z normą PN-EN ISO 9001-2009. Madkom od początku swojej działalności przykłada dużą wagę do zarządzania jakością we wszystkich aspektach działania. Wysokie standardy funkcjonowania sprawiły, iż wdrożenie procedur ISO przebiegło sprawnie i nie wymagało znaczącej ingerencji w kulturę organizacyjną firmy.

Pozytywna opinia w sprawie dotacji.

Stramy się ciągle rozwijać oferowane rozwiązania i inwestować w rozwój naszego zespołu. We wrześniu 2009 udało nam się uzyskać pozytywną opinię wniosku o dotację ze środków unijnych Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka (działanie 1.4 – 4.1). Dofinansowanie w kwocie 681 914,28 zostanie przeznaczone na stworzenie systemu Budżet i Ewidencje. Celem szybkiego i profesjonalnego rozwoju nowego produktu planujemy zatrudnienie kolejnych osób do naszego zespołu.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.