SYSTEMY Z RODZINY SIDAS W STAROSTWIE POWIATOWYM W BRZEGU.

Na mocy podpisanej w październiku 2012r. umowy na realizację projektu pn.: E-Urząd – Elektroniczna platforma usług dla mieszkańców Powiatu Brzeskiego, Madkom SA wdroży w Starostwie Powiatowym w Brzegu Elektroniczne Zarządzanie Dokumentacją SIDASCyfrowy Urząd SIDAS oraz Biuletyn Informacji Publicznej SIDAS. Projekt ten jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Rozwoju Regionalnego pn. „eUrząd dla mieszkańca Opolszczyzny”.

Głównym przedmiotem projektu jest rozwijanie e-usług, zakup sprzętu komputerowego oraz wdrożenie elektronicznego obiegu dokumentów. Cel główny określony jako promowanie społeczeństwa informacyjnego poprzez rozwój modułów informacyjnych usług e-government na rzecz podniesienia konkurencyjności Województwa Opolskiego przyczynia się do realizacji celu głównego Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Opolskiego 2007-2013: Zwiększenie konkurencyjności oraz zapewnienie spójności społecznej, gospodarczej i przestrzennej dla podniesienia atrakcyjności województwa opolskiego, jako miejsca  do inwestowania, pracy
i zamieszkania.

Cel bezpośredni Projektu to Rozwój e-usług na terenie Powiatu Brzeskiego.

Termin realizacji do 20 grudnia 2012 r.

Wartość zamówienia to 699 438,27 zł.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.