SYSTEM SIDAS EZD W STAROSTWIE POWIATOWYM W PIOTRKOWIE TRYBUNALSKIM

W wyniku uzyskanego zamówienia do grona Klientów Madkom SA dołącza Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim. W ramach zawartej w dniu 17 marca 2014 r. umowy, specjaliści naszej firmy dostarczą niezbędną infrastrukturę sprzętową i wdrożą system SIDAS EZD jako narzędzie do zarządzania dokumentacją elektroniczną oraz zintegrują dostarczone oprogramowanie z platformą ePUAP.

Wdrożenie oprogramowania zostanie zrealizowane dla 110 stanowisk, a swym zakresem obejmie szkolenia oraz prace konfiguracyjne niezbędne do właściwego uruchomienia produkcyjnie systemu SIDAS EZD w siedzibie Starostwa. Po zakończeniu wdrożenia zostanie usprawniony obieg dokumentów a Starostwo będzie przygotowane na kompleksowe świadczenie e-Usług drogą elektroniczną z wykorzystaniem platformy ePUAP, co niewątpliwie ułatwi pracę Urzędnikom oraz przyspieszy komunikację pomiędzy Interesantami a Starostwem. Warto przy tym zaznaczyć, iż Starostwo Powiatowe w Piotrkowie Trybunalskim jest 22 powiatem ziemskim, który będzie korzystał z systemów spółki.

Wartość podpisanej umowy to 115 976,00 zł.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.