SYSTEM PLANOWANIA I REALIZACJI BUDŻETU SIDAS WSPOMOŻE PROCES BUDŻETOWANIA ZADANIOWEGO W 14 GMINACH POWIATU NOWOSĄDECKIEGO

Przedmiotem zamówienia jest usługa wdrożenia metodologii budżetowania zadaniowego wraz z dostawą, instalacją i wdrożeniem oprogramowania wspomagającego proces tworzenia i zarządzania budżetem zadaniowym w 14 gminach Powiatu Nowosądeckiego w ramach projektu pn.: Nowosądecka Akademia Samorządowa. W ramach realizacji projektu Madkom S.A. wdroży System Planowania i Realizacji Budżetu SIDAS w 14 gminach Powiatu Nowosądeckiego. Dostarczony system wspomoże gminy Powiatu w skomplikowanym procesie planowania i realizacji budżetu w układzie zadaniowym. W ramach procesu wdrożenia zostaną przeprowadzone również spotkania informacyjne i szkolenia dla kierownictwa i pracowników gmin biorących udział w projekcie.

Wartość zamówienia to 239 623, 68 zł

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.