SAWPE Produktem Roku 2017 miesięcznika IT w Administracji

W dniu 05-12-2017 r. mieliśmy przyjemność uczestniczyć w uroczystej gali wręczenia nagród miesięcznika IT w Administracji. Gala odbyła się w Warszawie w Teatrze Kamienica. Udział w niej wzięli przedstawiciele firm wyróżnionych przez czytelników oraz redakcję miesięcznika. Jest nam niezmiernie miło poinformować, że jednym z wyróżnionych produktów został System Automatycznej Weryfikacji Podpisu Elektronicznego (skr. SAWPE) z trzecim miejscem na podium !

Dziękujemy czytelnikom miesięcznika IT w Administracji, naszym Klientom oraz redakcji za zaufanie, które spowodowało, że znaleźliśmy się na podium.

SAWPE jako usługa jest zaimplementowany w naszym serwisie https://verifysignature.pl oraz wielu autorskich produktach Madkom SA. Serwis https://verifysignature.pl pozwala na weryfikację autentyczności podpisu cyfrowego, którym są potwierdzone dokumenty elektroniczne. Dzięki usłudze uzyskujemy stu procentową pewność autentyczności dokumentu oraz informację o braku ingerencji w jego integralność na drodze pomiędzy nadawcą a odbiorcą.

Odbiorcami usługi https://verifysignature.pl są pracownicy administracji publicznej, firmy komercyjne jak i, w dużej mierze, osoby fizyczne. Szczególnym sektorem, który zauważył przydatność i wyraża duże zainteresowanie https://verifysignature.pl jest sektor bankowy i ubezpieczeniowy.

sawpe produktem roku

Wyrażamy nadzieję, że nasza usługa przyczyni się do popularyzacji podpisu elektronicznego nie tylko w sektorze administracji publicznej lecz także sektorze prywatnym gdzie może się przyczynić do bardzo dużych oszczędności w obrocie gospodarczym.

Jeszcze raz dziękujemy czytelnikom, redakcji IT w Administracji oraz naszym Klientom za, jakże cenne dla nas wyróżnienie.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.