Oprogramowanie Dedykowane

Posiadamy 18 lat doświadczenia popartego wieloma sukcesami i wygranymi w przetargach. Tworzymy oprogramowanie na zamówienie, w szczególności skierowane dla firm, przedsiębiorstw oraz jednostek administracyjnych. Projektujemy systemy dedykowane w oparciu o metodykę Agile. Przez cały cykl życia projektu przy wytwarzaniu oprogramowania dedykowanego klient ma realny wpływ na naszą pracę i wyznaczenie kierunku dalszego rozwoju. Dlatego jesteśmy producentem oprogramowania, które spełnia 100% oczekiwań naszych klientów.

Przygotowane przez nas oprogramowanie na zamówienie może być zintegrowane z pozostałymi systemami informatycznymi, które są obecnie wykorzystywanymi w firmie. Nasze oprogramowanie cechuje się elastycznością, wykorzystujemy przy jego produkcji najlepsze dostępne rozwiązania rynkowe i jest zaprojektowane zgodnie z najnowszymi standardami UX.

Działamy Kompleksowo, dlatego możemy stanowić wsparcie na dowolnym etapie tworzenia dedykowanego oprogramowania:

 • doradztwie / planowaniu,
 • analizie biznesowej,
 • programowaniu,
 • testowaniu,
 • wdrażaniu,
 • integracji systemów.

Producent Oprogramowania

Prowadzenie firmy bez odpowiedniego systemu dedykowanego bywa problematyczne. Dlatego zwiększ efektywność swojego biznesu i przyśpiesz stałe procesy.

Gotowe oprogramowanie dostępne na rynku ma wiele zalet, ale także wad. I nigdy nie będzie w 100% zgodne z potrzebami twojej firmy. Zakup gotowego produktu bardzo często jest z pozoru tańszym rozwiązaniem, ale nigdy nie spełnia naszych oczekiwań w 100%. Co wiąże się ze zlecaniem napisania dodatkowych modułów, które znacząco podnoszą koszt względem standardowej opłaty. Dlatego warto zdecydować się na napisanie dedykowanego systemu, który będzie spełniał 100 % oczekiwań.

Dostosuj system do swojej firmy, a nie odwrotnie!

Zajmujemy się tworzeniem oprogramowania dedykowanych i rozwiązań informatycznych skierowanych do małych i dużych firm.

Napisz do nas – Pomożemy Ci stworzyć system dedykowany spełniający 100 % oczekiwań!

Technologie

PHP

Javascript

GIT

Angular

REST

SCRUM

AGILE

Dlaczego wykorzystujemy PHP

Jeśli chodzi o udział w rynku, w internecie jest ponad 20 milionów stron i aplikacji w języku skryptowym PHP.
PHP jest językiem skryptowym po stronie serwera. wykorzystywana do tworzenia witryn statycznych lub dynamicznych stron internetowych lub aplikacji sieciowych. PHP to skrót od Hypertext Pre-processor, który powstał pierwotnie jako narzędzie do tworzenia stron internetowych.

 • PHP jest w formie open source
 • Duże wsparcie dla języka ze strony społeczności koderów
 • Szeroki zakres obsługi PHP od strony serwerów – większość z nich wspiera język już w standardzie
 • PHP jest regulanie aktualizowany i podąża zgodnie z obowiązującymi trendami
 • PHP jest językiem skryptowym i do jego odczytu wystarczy przeglądarka internetowa
 • Standardowe wsparcie z MySQL, ale także z innymi systemami do zarządzania baża danych
 • PHP jako platforma krzyżowa

Dlaczego używamy Javascript

JavaScript pozwala budować interaktywne witryny. JavaScript stał się istotną technologią sieciową wraz z HTML i CSS, ponieważ większość przeglądarek implementuje JavaScript.

Wykorzystujemy Git`a

ponieważ pozwala na równoległą pracę całego zespołu w bezpieczny sposób nad jednym projektem. Wszystko dzięki kontroli wersji.

Dzięki temu, że każdy posiada dostęp do bazy plików, możemy swobodnie kontrolować pracę, śledzić na bieżąco wprowadzane zmiany oraz przywołać dowolną wcześniejszą wersję bazy. Całość pozwala efektywnie wykorzystać czas oraz przyspiesza znacząco proces wytwarzanego oprogramowania i oddania gotowego produktu do użytku.

Angular – nieodzowny element projektu

AngularJS to framework open source, który obsługuje bardzo zaawansowane frameworki JavaScript, a nie tylko zwiększa efekt HTML, ale również ułatwia proces projektowania od konfiguracji UI do testowania aplikacji.

Jego ogromną popularność można zrozumieć z faktu, że Angular jest wykorzystywany na całym świecie przez tysiące aplikacji oraz stron internetowych, w tym wiele z renomowanych i znanych firm.
Cechuje się wyjątkową wygodą, szybkością oraz wydajnością.

Więc patrząc na jego posiadanie i tempo na arenie rozwoju, przynoszę tutaj kilka ważnych powodów, dla których Angular jest właśnie właściwym wyborem dla Twojego projektu.

 • Pomocna Społeczność
 • Wspierane przez Google
 • Kontrola dyrektyw
 • Wzorowa elastyczność
 • Skuteczne powiązanie danych
 • Proste testy
 • Łatwość równoległego rozwoju
 • Pełny interfejs użytkownika
 • UX na najwyższym poziomie

Co to jest REST?

Architektura REST składa się głównie z klientów, serwerów, zasobów i słownictwa operacji HTTP zwanych metodami zgłoszeń. W istocie klienci wysyłają żądania do serwerów i serwerów. Interakcje te są skupione wokół reprezentacji zasobów, takich jak dokument lub identyfikator URI. Przedstawienia te są zazwyczaj wymieniawane na standardowym interfejsie, takim jak HTTP. Klienci, serwery i inne złącza mogą pośredniczyć w żądaniach bez konieczności znajomości czegokolwiek poza identyfikatorem zasobu, wymaganą akcją i formatem reprezentacji, która musi zostać zwrócona, np. JSON lub XML.

Dlaczego lubimy REST?

Z REST informacje wytwarzane i konsumowane oddzielone są od technologii ułatwiających produkcję i konsumpcję. W rezultacie REST działa dobrze, jest wysoce skalowalny, prosty i łatwy do zmodyfikowania i rozszerzania.
Ponieważ REST korzysta ze standardowych żądań HTTP, nasze interfejsy API sprawdzania poprawności danych i weryfikacji adresów są łatwe do zrozumienia i wdrożenia.
RESTful architektury ułatwiają dostarczanie wyjść w bardziej elastycznych formatach danych, takich jak JSON. Oprócz REST obsługujemy także żądania SOAP, GET i POST, a także dane wyjściowe w formacie XML lub JSON.
Dzięki podejściu RESTful możemy dostarczyć API do sprawdzania poprawności danych, które są łatwe do integracji, co zapewnia najwyższą jakość danych w czasie rzeczywistym.

Metodyka SCRUM

Większość wysiłków w rozwoju oprogramowania leży na granicy pomiędzy złożonym a chaotycznym. Scrum jest zwinną metodologią, która sprawdza się doskonale w środowisku programistycznym i projektowym. Struktura Scrum to coś więcej niż tylko rozwój oprogramowania. Urodził się z potrzeby tworzenia oprogramowania, ale o wiele więcej o umożliwieniu szybkiej, intensywnej współpracy z ludźmi. Ponieważ Scrum umożliwia takie szybkie sprzężenie zwrotne, sprawdził się w wielu dziedzinach innych niż oprogramowanie i stał się ogólnie stosowany do intensywnego poznawczo pracy zespołowej. Z Scrum można budować, a następnie zastosować intelektualne mięśnie zespołu. Kiedy Scrum jest stosowany z ostrożnością, dobrze opracowany zespół koncentruje się na dostarczaniu wartości biznesowej. Wiele z tych pętli sprzężenia zwrotnego można kompresować, co pozwala na szybsze uczenie się. Jest to powszechnie określane jako inspekcja i adaptacja.

Metodyka Agile

Agile jest rodzajem procesu zarządzania projektami. Zwinna metoda przewiduje zmianę i pozwala na większą elastyczność niż tradycyjne formy prowadzenia projektu. Klienci mogą dokonywać drobnych zmian bez większych zmian w budżecie lub harmonogramie. Proces obejmuje rozbicie każdego projektu na priorytetowe wymagania i dostarczanie każdego indywidualnie w ramach cyklu iteracyjnego. Powtarzanie jest rutyną rozwijania małych odcinków projektu na raz. Każda iteracja jest sprawdzana i oceniana. Wiedza uzyskana z oceny służy do określenia kolejnego etapu rozwoju. Klienci przystępują do regularnych spotkań, aby zapoznać się z pracą wykonaną w poprzedniej iteracji i planować prace nad najbliższą iteracją. Szczegółowe cele są określone w każdym spotu iteracyjnym, np.; oczekiwane zmiany, szacunki czasu, priorytety i budżety.

Zwinna metoda opiera się na nadaniu wysokiego priorytetu uczestnictwu klientów, od samego początku cyklu rozwojowego. Celem jest utrzymanie zaangażowanego klienta na każdym kroku tak, aby mieć produkt, który jest zadowolony z końca. Ta metoda oszczędza pieniądze i czas klienta, ponieważ klient testuje i zatwierdza produkt na każdym etapie rozwoju. Jeśli występują wady lub wyzwań, można je wprowadzić w trakcie cyklu produkcji, aby rozwiązać problem.

Uważamy, że ten model zarządzania projektami wiąże się ze zwiększoną satysfakcją klienta.

Nasze mocne strony

Madkom SA to zespół utalentowanych, zaangażowanych i pełnych energii osób. Tworzą go programiści, projektanci, konsultanci, testerzy oprogramowania, project managerowie, kadra zarządzająca oraz zespół wsparcia. Razem realizujemy zadania powierzone nam przez klientów i tworzymy dedykowane oprogramowanie dla firm.

Systemy Informatyczne

90%

Obsługa klienta

95%

Programowanie

95%

Szkolenia

90%

Etapy współpracy

Model Płatności

Fixed Price

Time&Material

Team Leasing

Model Stabilny – Z góry ustalone warunki. Idealne rozwiązanie, gdy mamy gotową specyfikację projektu i dokładnie wiemy jaki efekt chcemy osiągnąć. Wówczas możemy opracować szczegółowo zakres pracy i zaproponować konkretną cenę za wykonanie zlecenia. Rozliczamy się w dwóch etapach na podstawie zaliczki oraz pozostałej kwoty po zakończeniu projektu.

Model Elastyczny – uzależniony od ilości czasu oraz wykonanej pracy. Klient ma swobodę zmiany specyfikacji projektu lub dodania nowych elementów w trakcie jego realizacji. Rozliczamy się w cyklach miesięcznych na podstawie raportu.

Model Kompleksowy – realizacja powierzonego projektu z wykorzystaniem naszego zespołu. Dedykowany Project Mannager będzie odpowiedzialny za realizację projektu z zachowaniem najwyższego standardu jakości usługi. Praca odbywa się na zasadzie on-site w naszych biurach.

Aktualności

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

Skontaktuj się z nami!