OFERTA MADKOM SA NAJKORZYSTNIEJSZA W URZĘDZIE MIASTA KRZANOWICE

Przedmiotem Zamówienia jest wdrożenie w Urzędzie platformy elektronicznej w postaci zintegrowanego i jednolitego systemu informatycznego obejmującego w ramach realizacji zadania pn.: „Rozwój usług publicznych świadczonych drogą elektroniczną w Gminie  Krzanowice”Projekt jest współfinansowany przez Unię Europejską z Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego na lata 2007-2013.

W ramach realizacji projektu Madkom SA kompleksowo zinformatyzuje Urząd Miasta Krzanowice dostarczając rozwiązania umożliwiające :  elektroniczny obieg i wymianę dokumentówelektroniczną archiwizację dokumentówświadczenie elektronicznych usług dla ludności z wykorzystaniem podpisu elektronicznego (załatwianie spraw przez Internet), Biuletyn Informacji Publicznej, modernizację sprzętowej infrastruktury informatycznej gwarantującą sukces i trwałość wdrożenia, stworzenie bezpiecznego systemu transmisji danych, opartego o nowoczesne technologie łączy szerokopasmowych, transmisji bezprzewodowych (np. radiowych) oraz bezpieczny intranet.

Wartość zamówienia to 439 998,99 zł.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.