OFERTA MADKOM NAJLEPSZA – PRODUKTY Z RODZINY SIDAS W URZĘDZIE GMINY LASKOWA

W dniu dzisiejszym oferta naszej Spółki została wybrana jako najkorzystniejsza w ramach zamówienie publicznego pn. „Udostępnienie e-Usług poprzez rozbudowę
i modernizację teleinformatycznego systemu zarządzania, w tym wdrożenie SEOD w Urzędzie Gminy Laskowa (województwo małopolskie).

W ramach zamówienia dostarczymy i wdrożymy oprogramowanie autorstwa naszej Spółki tj. SIDAS EZD, SIDAS CU oraz SIDAS BROKER, dokonamy integracji z platformą ePUAP oraz Systemami Dziedzinowymi. Dostarczymy również infrastrukturę sprzętową niezbędną dla realizacji projektu.
Dla mieszkańców Gminy Laskowa zostaną udostępnione i uruchomione elektroniczne usługi ułatwiające kontakt Interesantów z Urzędem.

Kolejne zamówienie Spółki w województwie małopolskim dobitnie potwierdza iż nasze produkty są niezbędne i właściwie dostosowane do potrzeb Klientów w tym województwie.

Wartość zamówienia: 362 442,81 zł

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.