Nowy rok rozpoczynamy dobrymi wiadomościami

Informujemy, iż oferta konsorcjum spółek Grupy Madkom SA – pełnomocnik konsorcjum CSW Madkom Sp. z o .o. – członek konsorcjum oraz Korelacja Sp. z o.o. – członek konsorcjum została wybrana jako najkorzystniejsza w postępowaniu prowadzonym przez gminę Polkowice na uruchomienie systemu elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD), systemu dziedzinowego (SD) oraz e-usług publicznych.

W ramach projektu Emitent dostarczy i wdrożymy w Urzędzie Gminy m.in. SIDAS EZD, SIDAS BUDŻET w jednostkach organizacyjnych gminy wdrożymy nowy system SIDAS uEZD.
Emitent opracuje także i uruchomi e-usługi na platformie ePUAP. Zamówienie obejmuje dostawę i wdrożenie systemów dziedzinowych w tym Portalu Interesanta oraz dostawę niezbędnego sprzętu informatycznego. Głównym celem projektu jest rozpowszechnienie e-usług publicznych wśród obywateli oraz przedsiębiorców na terenie Gminy Polkowice

Projekt „e-POLKOWICE” realizowanego jest z udziałem środków Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego na lata 2014-2020.
Zakończenie prac związanych z realizacja projektu zaplanowano na wrzesień 2018 roku.

Wartość kontrakt wynosi: 2 289 797,82 zł brutto

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.