Nowe wyzwania wraz z nowymi klientami: PPNT Gdynia, PSSE oraz Fundacją Gospodarczą.

Celem nowego projektu jest, wykonanie i wdrożenie platformy informatycznej umożliwiającej zarządzanie zasobami oraz zarządzanie współpracą wielu podmiotów.

System ma być platformą informatyczną służącą do zarządzania zasobami oraz współpracą trzech zamawiających tj.: Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. oraz Fundacji Gospodarczej, co nadaje projektowi wielowątkowości i sprawia, że praca przy nim jest ciekawa i innowacyjna. Aplikacja ma być jednocześnie agregatorem wiedzy o trzech zamawiających oraz bazą do ich wspólnej pracy.

Platforma, w założeniach musi być systemem modularnym, czyli musi się składać z niezależnych i współpracujących ze sobą modułów i podmodułów. System ma być podzielony na dwa interfejsy – interfejs publiczny, dostępny dla klientów Zamawiających oraz interfejs administracyjny służący do zarządzania całym systemem informatycznym. Aplikacja ma składać się z pięciu dużych modułów (Współpracy, Administratora, Pracownika Zamawiającego, Kontrahenta, Gościa), na które składają się mniejsze „podmoduły”.

Projekt prowadzony jest wykorzystaniem elementów metodologii scrum. Warstwa oparta jest o PHP 8 i Symfony 5,  frontend działać będzie na React. Interfejs publiczny i administracyjny (tzw. backoffice) będą de facto osobnymi aplikacjami zintegrowanymi ze sobą za pomocą REST API i kolejek.

W projekcie przewidziane są liczne integracje z aktualnie posiadanymi systemami zamawiających oraz systemami zewnętrznymi za pomocą REST API.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.