Nowe wyzwania wraz z nowymi klientami: PPNT Gdynia, PSSE oraz Fundacją Gospodarczą.

Celem nowego projektu jest, wykonanie i wdrożenie platformy informatycznej umożliwiającej zarządzanie zasobami oraz zarządzanie współpracą wielu podmiotów.

System ma być platformą informatyczną służącą do zarządzania zasobami oraz współpracą trzech zamawiających tj.: Pomorskiego Parku Naukowo-Technologicznego Gdynia, Pomorskiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej sp. z o.o. oraz Fundacji Gospodarczej, co nadaje projektowi wielowątkowości i sprawia, że praca przy nim jest ciekawa i innowacyjna. Aplikacja ma być jednocześnie agregatorem wiedzy o trzech zamawiających oraz bazą do ich wspólnej pracy.

Platforma, w założeniach musi być systemem modularnym, czyli musi się składać z niezależnych i współpracujących ze sobą modułów i podmodułów. System ma być podzielony na dwa interfejsy – interfejs publiczny, dostępny dla klientów Zamawiających oraz interfejs administracyjny służący do zarządzania całym systemem informatycznym. Aplikacja ma składać się z pięciu dużych modułów (Współpracy, Administratora, Pracownika Zamawiającego, Kontrahenta, Gościa), na które składają się mniejsze „podmoduły”.

Projekt prowadzony jest wykorzystaniem elementów metodologii scrum. Warstwa oparta jest o PHP 8 i Symfony 5,  frontend działać będzie na React. Interfejs publiczny i administracyjny (tzw. backoffice) będą de facto osobnymi aplikacjami zintegrowanymi ze sobą za pomocą REST API i kolejek.

W projekcie przewidziane są liczne integracje z aktualnie posiadanymi systemami zamawiających oraz systemami zewnętrznymi za pomocą REST API.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Podanie danych osobowych i kontaktowych w powyższym formularzu jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania i udzielania odpowiedzi. Przetwarzanie tych danych odbywa się zgodnie z opublikowaną na stronie Polityką Prywatności.