MADKOM WŚRÓD PRELEGENTÓW NA KONFERENCJI E-ADMINISTRACJA WARUNKIEM ROZWOJU POLSKI

W dniach 10 i 11 marca 2010 w Olsztynie oraz Starych Jabłonkach odbyła się konferencja otwierająca projekt: „E-administracja warunkiem rozwoju Polski. Wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw z wykorzystaniem innowacyjnych modeli referencyjnych procesów administracji publicznej”.

Głównym celem projektu jest wzrost konkurencyjności przedsiębiorstw poprzez opracowanie, na podstawie zadań administracji publicznej, innowacyjnych rozwiązań – modeli referencyjnych – niezbędnych do zastosowania nowych rozwiązań przez branżę informatyczną i doradczą oraz rozwoju e-usług na rzecz polskiego społeczeństwa.

Projekt jest oraganizowany przez Uniwersytet Warmińsko-Mazurski w Olsztynie i został przewidziany na dwa lata.

Na konferencji otwierającej, w ramach różnych bloków tematycznych, swoje wykłady, dotyczące E-administracji, przeprowadzili prelegenci reprezentujący zarówno środowiska biznesowe jak równierz przedstawiciele administracji publicznej.

Do przeprowadzenia prezentacji została zaproszona również firma Madkom. W ramch sesji: Istota i znaczenie zarządzania procesowego w administracji publicznej, kierownik działu wdrożeń firmy Madkom przedstawił praktyczne aspekty wdrażania systemów zarządzania dokumentami w administracji publicznej.

Chcielibyśmy raz jeszcze podziękować oraganizatorom i uczestnikom konferencji za spotkanie i wymianę doświadczeń.

Polecane wpisy

Kontakt

Masz pytania? Chcesz zrealizować projekt lub dowiedzieć się więcej na temat naszej oferty?

     

    Wysyłając wiadomość za pośrednictwem formularza kontaktowego wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych zgodnie z obowiązująca na stronie Polityką Prywatności.